Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівПОЛК АЗОВ ПІДТР?МАВ ДІТЕЙ, ЯКІ БОРЮТЬСЯ З ОНКОЗАХВОРЮВАННЯМ?

2017-07-11 18:57:21


ПОЛК АЗОВ ПІДТР?МАВ ДІТЕЙ, ЯКІ БОРЮТЬСЯ З ОНКОЗАХВОРЮВАННЯМ?

ПОЛК АЗОВ ПІДТР?МАВ ДІТЕЙ, ЯКІ БОРЮТЬСЯ З ОНКОЗАХВОРЮВАННЯМ?

4 липня боєць полку АЗОВ Олена «Ліберті» на запрошення фонду допомоги онкохворим дітям «Краб» завітала із цікавим майстер-класом до малюків, які борються із недугою. Декілька годин Олена вчила дітей розмальовувати справжні гільзи, які приїхали до лікарні прямо з передової війни. За допомогою пензликів та фарб вони перетворювалися на витвори мистецтва з різнобарвними квітами та складними орнаментами.

Діти із захопленням слухали Олену та її настанови, вигадували різноманітні варіації малюнків, придумувати картинки цілими командами, давали поради одне одному. Таке заняття для онкохворих діток стало першим для них у своєму роді, адже ще ніколи до цього малі таким чином не проводили свій вільний час. І АЗОВ радіє тому, що і він може долучатися до допомоги малюкам, які на шляху одужання від страшної недуги, так потребують нашої підтримки! Кожна робота, яку із душею виготовила з допомогою Олени малеча, виявилася особливою та неповторною.

Ми бажаємо малюкам сил, витримки для скорішого одужання! АЗОВ вірить у вас!

джерело: полк Азов


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Єдиний спосіб зробити ранок приємним – проспати його.
Жінки непереможні. Сьогодні чув, як маленька дівчинка років 6-7 кричить на хлопчика ображеним голосом, майже плачучи: "Віддай, це не твоя цукерка, я твою вже з'їла!"JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень