Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівПрезентація документального серіалу Мовчазні свідки ХХ ст

2018-01-21 20:45:27


Презентація документального серіалу Мовчазні свідки ХХ ст

25 січня 2018 р. з 17:30 по 19:30 за адресою: Тараса Шевченка вулиця, 23, Дрогобицький район, Україна "Вілла Яроша" сцена Театру "Альтер"

Цьогоріч студенти та маґістри УКУ відзняли чотири коротких фільми на тему історичної па м’яти. Один з фільмів – «Мешуґа» присвячений Дрогобичу (автори – Настя Іванців, Віка Слобода, Леся Біда – маґістри школи журналістики УКУ, Пауль Хаас з медійного факультету Ваймарського університету, Анна Ілін з відділення режисури в Берлінському Університеті мистецтв), в якому взяли участь голова Дрогобицької єврейської громади та журналіст Леонід Ґольберґ, розповідає про роки нацистської окупації Дрогобича, про Голокост та долю Ебергарда Гельмріха.
Наступної середи, 25 січня, дрогобичани матимуть можливість побачити й фільм, пов’язаний з Дрогобичем, і інші з серіалу створеного талановитими студентами Українського католицького університету.

джерело: фб


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дівчина навіть уявити собі не може, чого їй бракує, доки подруга не похвалиться.
- Наталочко, сонечко, до нас сьогодні гості зайдуть, приготуй щось на вечерю? - Без проблем, а як приготувати - щоб ще прийшли чи щоб більше не приходили?JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень