Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрів“ Створення громадської концепції розвитку Парку новонароджених»

2018-02-17 14:29:35


“ Створення громадської концепції розвитку Парку новонароджених»

 

Запрошуємо мешканців Дрогобича на заключну інтеграційну зустріч в рамках проекту “ Створення громадської концепції розвитку Парку новонароджених».

Під час зустрічі ми підсумовуватимемо всі напрацювання з попередніх трьох «Майстерень Парку новонароджених» у єдину концепцію та складатимемо мапу парку такого, який би хотіла бачити громада міста. Надалі концепція розвитку парку ляже в основу конкурсних умов для архітекторів та ландшафтних дизайнерів.

Нагадуємо, що протягом лютого, на «Майстернях парку», спільно з мешканцями та громадським активом міста Дрогобич опрацьовувались ідеї, сформовані на стратегічній сесії, щодо варіантів розміщення різноманітних спортивних майданчиків, культурних зон, інфраструктури, ландшафту, дитячих зон, арт-об'єктів, місць з вуличною  їжею та місць для вигулу собак, які мали б бути в парку Новонароджених.

Проект  “ Створення громадської концепції розвитку Парку новонароджених» проводиться в рамках конкурсу малих грантів від ГС «Громадські Ініціативи України» в межах проекту «Підтримка місцевих НУО і громадянських ініціатив» який реалізується за підтримки Національного фонду в підтримку демократії.

Автор та виконавець проекту: ГО "Український молодіжний прорив"

Захід відбудеться 21 лютого 2018 р. о 16:00 в Народному домі ім. І. Франкавул. І Франка 20.

Прес-служба ГО "Український молодіжний прорив"

 

джерело: власне


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Допомагайте тим, хто в біді, і вони будуть пам’ятати про вас, коли знову будуть в біді.
Маленький хлопчик бігає по квартирі. Скидає книжки з полиць, розкидає одяг, перекидає стільці. Прибігає мама: - Ти що робиш? - Бавлюся у гру. - У яку? - ...твою мать, де ключі від машини?!JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень