Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівДРОГОБ?ЦЬК?Й НЕПОТРІБ АБО ЩУРІ

2018-06-05 11:27:19


ДРОГОБ?ЦЬК?Й НЕПОТРІБ АБО ЩУРІ

Вже більше, як два місяці мешканці вулиць 22 Січня, Р.Шухевича, В.Стуса та Залужанської мають нещастя вдихати «аромат» розкладеного сміття, ганяти мух та боятися щурів, бо «завдяки» безгосподарним і злочинним діям мера Дрогобича весь міський непотріб звозився на територію комунального підприємства «Комбінат міського господарства», що на П.Орлика, 15. За вказаний період на території КМГ назбиралося гори сміття і це вже пряма загроза здоров’ю і життю дрогобичан. Крім того, щоранку з території комунгоспу виїжджають автобуси, які перевозять містян в усі напрямки Дрогобича. Отже зараза зі смітника може блискавично розповсюджуватися по місту. На всілякі звернення громадян влада міста не реагувала. Мер тільки один раз по телефону спілкувався з громадою вказаних вулиць. Люди самі прийшли на сесію міськради у четвер 31 травня і висловили своє невдоволення меру. Т.Кучма зізнався, що не може впоратися з проблемою, оскільки йому заважають «щурі».

Зневірена обіцянками голови міста і його бездіяльністю, громада вирішила блокувати в’їзд до КМГ, щоб не допустити ввозу сміття. Акція протесту розпочалася 1 червня у День захисту прав дітей, бо саме діти найбільше потерпають від шкідливих випарів сміттєзвалища. Є вже випадки отруєння дітей, адже сміття розташоване за 100 метрів від дитячого майданчика.

Протест триває. І нехай кожен задумається над питаннями, чи давнє європейське місто Дрогобич вартує бути втопленим у смітті і доки ми будемо терпіти безгосподарну владу, яка знущається над простим народом, хапаючись за крісла? Давайте не дамося! 

Л.Берегуляк

джерело: автор


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дурнів на світі мало, але розставлені вони так грамотно, що зустрічаються на кожному кроці.

Як зробити чоловіка щасливим:

1. Кохайтеся з ним.

2. Годуйте його.

3. Залиште його в спокої.
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень