Гомін Галичини

останні новини


ДЕРЖАВА

Президент
Верховна Рада
Кабінет міністрівДе заховалась прозорість?

2019-12-20 00:40:09


Де заховалась прозорість?

Де заховалась прозорість?

18 грудня 2019 року, у приміщенні сесійної зали Дрогобицької міської ради відбулася вже двічі перенесена третя частина 59 пленарного засідання депутатів дрогобицької міської ради vІІ скликання.

Останнім часом Дрогобицька міська рада на чолі зі своїм головою публічно декларувала і наголошувала на своїй прозорості і чесності.

Порядок денний 59 сесії ні напередодні, ні після голосування не розміщений на офіційному  сайті міської ради. Присутність на сесії теж не розвіює загадковості рішень, за які голосують депутати. На електронному табло в сесійній залі висвітлюються лише короткі речення, узагальнені, без вказання адрес і прізвищ, за що конкретно голосують – знають лише ті, хто голосують. Під час голосування депутати весь час вносять зміни у порядок денний, роблять доповнення в ручному режимі, а також виносять на голосування питання в усній формі, з голосу.

Такі умови прозорості є вкрай не зручними, такий режим роботи депутатів під час сесії перешкоджає громадянам у можливості вільно володіти інформацією, яка є публічною і має бути у вільному доступі для всіх, а не лише для голови міста і кількох його прибічників, виникає потреба у присутніх громадян звертатися до депутатів щоб дізнатися за що конкретно вони голосують. Депутати в свою чергу відволікаються і не виконують свій обов’язок належним чином, деякі з них в грубій формі вказують присутнім на їх місце і кожна спроба звичайного громадянина задати питання під час сесії завершується забороною задати запитання з боку депутатів. Практично неможливо в таких умовах під час сесії дізнатися за що ж конкретно голосують депутати.

Всі ці незручності на мою думку створює міський очільник Дрогобича тому що захищає лише свої особисті амбіції і бажання. На мою думку, атмосфера секретності має сенс в інших установах, органах місцевого самоврядування це створює лише перешкоди для громадян і порушує їх права гарантовані Конституцією України.

Турбує питання – де ж заховалася так гучно декларована прозорість?

Маю надію на те, що наступний міський голова Дрогобича буде мудрішим ніж теперішній…

Довідково: сесія вкотре перенесена, 59 сесія vii скликання депутатів  дрогобицької міської ради продовжиться 27 грудня о 14 годині.

Відвідала захід і підготувала матеріал

Анна Баневська

джерело: перевірено редакцією


Що ще читають на цю тему
Коментарів нема
Додати коментар


Коментар

товари для художників

Дурнів на світі мало, але розставлені вони так грамотно, що зустрічаються на кожному кроці.

Приходить жінка в aптеку:

- У вaс є дешевий і ефективний засіб для схуднення?

- Є.Плaстир.

- Нa яке місце клеїти?

- НА РОТ!
JOOBLEСтарлан


Лісапетний батальйон
Дрогобицький театр

©
Гомін Галичини 2014-2017

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень