Кому заважають гаражі дрогобиччан?

2017-04-15 12:24:47


У Дрогобичі вирішили знести гаражі, яким вже майже 30 років 

Гаражний кооператив, якому вже майже тридцять років, і який належить людям ще з радянських часів, був визнаний дрогобицькою владою незаконним. Усі документи на власність визнано недійсними, а людей поставили перед фактом, що гаражі знесуть.

Про це йдеться в сюжеті інформаційного проекту «Перші про головне. Львів» (щобудня о 21:15 на телеканалі zik).

«Ось, написано «металевий гараж», тут є розміри, є проект, технічний паспорт у нас, звичайно ж, теж є», – показує документи пані Ірина, у якої хочуть відібрати гараж, що належав ще її батькові.

Одного дня жінка і ще десятки членів кооперативу побачили оголошення про знесення їхніх гаражів. У мерії пояснили, що споруди є незаконними, а договори – нечинні.

«Люди собі, де хотіли, там гаражі поставили. Ті гаражі людям було дано тимчасово до 1999-го року, після цього ніхто договорів не поновлював», – пояснює міський голова Тарас Кучма.

У міській раді кажуть, що тут планують облаштувати паркінг. Проте місцеві жителі впевнені, що місця поруч з гаражами для цього було б цілком достатньо.

Активісти підозрюють, що привабливий шматок землі в центрі міста хочуть віддати під забудову, проте мер міста спростовує цю інформацію.

Члени кооперативу планують захищати свої права в суді. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/04/13/u_drogobychi_vyrishyly_znesty_garazhi_yakym_vzhe_mayzhe_30_rokiv_1079511

джерело: Телеканал ZIK