Перемогла різнокольорова леді

2018-07-23 23:08:53


Сьогодні, 23 липня 2018 року о 13 годині у залі засідань Дрогобицької міської ради у кабінеті відбулося друге засідання конкурсної комісії по відбору кандидатів на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу Дрогобицької міської ради «Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина».

У конкурсі приймали участь 4-ро конкурсантів.

Детальну інформацію щодо конкурсантів, їх мотивації і автобіографії можна отримати на офіційному сайті Дрогобицької міської ради. Нажаль з невідомих редакції причин сайт Дрогобицької міської ради був заблокований, тому просимо вибачення за такі незручності в шановних читачів. Це є тимчасово. Якщо ви не можете відкрити офіційний сайт дрогобицької міської ради, спробуйте будь ласка пізніше.

На засіданні були присутні і представники місцевих ЗМІ: від газети «Гомін Галичини» - Анна Баневська, від «Лайф Інфо» - Вікторія Лишик, а від прес-центру Дрогобицької міської ради - Зеновій Квасній.

До складу комісії входили:

від органу управління:

від колективу Комунального закладу Дрогобицької міської ради «Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина»:

від громадських організацій, за результатами жеребкування (протокол

засідання комісії по жеребкуванню кандидатур від громадських організацій для включення їх до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Комунального закладу Дрогобицької міської ради «Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина» від 26.06.2018 р.):

Секретарем комісії призначено Галину Луцьку, головного спеціаліста з питань охорони культурної спадщини відділу культури та мистецтв.

Мабуть, цей конкурс був просто фарс. Чому?... А тому, що в останній день до закінчення конкурсу з’явився ще один претендент… І от починається те, що відбулося сьогодні. Мабуть, сплутали карти… На посаду директора «Верховини» подається Любов Галась: - професійний  хореограф, балетмейстер, організатор роботи закладів культури з багаторічним стажем роботи і зв’язками,  як в Україні так і за кордоном. Людина, яка є засновником і розробником багатьох фестивалів української культури… і т д. ЇЇ не обрали, за неї не проголосували…Питається в задачці для третього класу: - «Чому?». Відповідь напрошується неоднозначна і не втішна.

Ох…Та, мабуть не встигла пані Люба Федорівна зі Львова відвідати дрогобицьких майстрів педикюру, які працюють на славу, навіть нігті можуть різнокольорові малювати, такі як намалювали переможниці конкурсу.  Респект Дрогобицьким майстрам педикюру!!!

Ще до оголошення прізвища переможця члени комісії одноголосно підняли руки…  Це наштовхує на різні думки…

            Все було прогнозовано, панове?... Кого нам потрібно для «Верховини»? Фахівця, який буде працювати задля добра колективу? Чи все було сплановано  заздалегідь?

Сумно наразі… А хочеться вірити, що «Верховина» буде жити і процвітати на теренах Прикарпаття… Поступу новому директору… Дай Бог!!!

            власкор

 

джерело: ексклюзив