Стартував Чемпіонат Дрогобицького району

2019-05-16 22:03:37


Напередодні відбулося засідання виконавчого комітету та представників команд, на яких було обговорення календар, розіграшів кубків та внесено зміни до регламенту районних змагань на 2019 р. Було обрано і оргкомітет проведення змагань. Ним став Семен Барщик, йому допомагатиме Олег Дуцяк якому доручено провести заявкову компанію учасників змагань.
Було створено одну Першу лігу, де футбольних колективи з юнаками 05 травня стартували згідно календаря змагань в першому турі. Погода не сприяла проведенню змагань, дрібний дощик який тривав цілий день добряче покропив учасників. В цей день священники проводили відправи на могилах людей, які відійшли у вічність і учасники перед грою вшанували хвилиною мовчання своїх рідних, друзів.
Ось перші результати матчів :
ФК Рихтичі – ФК «Карпати» Залокоть 2 : 0 (юн.) 3 : 4 (дор.)
Арбітр : В. Кобільник
Голи : Іванюш Н, Бодик М., Іванців І. Дідух Р.(автогол)
Андруневчин І, Пигичко Б, Зубрицький Р.
Попередження : Коваленко М, Райтер Б. (Рихтичі);
Андруневчин І. (Залокоть) ;
ФК «Карпати»Уличне - «Арсенал»Лішня –Меденичі 2:1 ; 1:1
Арбітр : Дуцяк О,
Голи : Ригус Б.
Заміщак С.
Попередження : Наум І, Коханець І. (Уличне);
Волкун В, Пуровець В. (Лішня) ;
ФК «Каменяр» Нагуєвичі - ФК «Ватра» Уріж 1 : 1 ; 3 : 1 ;
Арбітр : Т. Котула
Голи : Винницький І, Олефір А, Годій М.
Бучок О.
ФК «Карпати»Доброгостів – ФК «Барса»Михайлевичі 3 : 1; 5 : 4
Арбітр : Дуцяк О.
Голи : Дутка Р, Фарима (2), Герасимяк М, Добуш І.
Сіховський З. (3), Підгірняк А.
Попередження : Дутка В. (Доброгостів);
Марущак В. (Михайлевичі);
ФК «Стріла» Вороблевичі - ФК «Деметра» Ступниця 5 : 1 ; 9 : 2
Арбітр : Кобільник В.
Голи : Чернявський Р. (4), Кравців Т. (2), Бенько С.(2) Медвідь В.
Куш М, Поточняк І.
ФК «Прикарпаття»Дережичі - ФК «Мрія» Снятинка 0 : 7 ; 0 : 0 Арбітр : Ю. Матляк
Попередження : Шопа М, Гатала А, Тирик Р. (Дережичі);
Дзядусь Ю. (Снятинка) ;
ФК «Сокіл» Ясениця - ФК «Іскра» Грушів 1 : 2 ; 1 : 3
Арбітр : Шуцький Р.
Голи : Смірнов О.
Кіхтяк Я. (2), Бодник І.
Попередження : Смірнов О. (Ясениця);
Кіхтяк Я. (Грушів) ;
Вилучення : Вовків В. (Ясениця)
Другий тур 09 травня
ФК «Каменяр»Нагуєвичі – «Карпати»Залокоть 1 : 0 (юн) 0 :1 (дор)
Арбітр : Грабовенський
Голи : Яцишин С.
Попередження : Зубрицький Р. (Залокоть) ;
ФК «Іскра» Грушів – ФК «Мрія» Снятинка 2 : 0 ; 3 : 2
Арбітр : Котула Т.
Голи : Бодник І, Стецишин С, Злупко Р.
Дзядусь Ю.
Попередження : Сенів А. (Снятинка) ;
ФК «Сокіл»Ясениця – ФК «Арсенал»Лішня –Меденичі 0 : 1 ; 0 :4
Арбітр : Кузьмяк В.
Голи : Заміщак С.(2), Гарас Б, Козак Т.
Попередження : Процик С, (Ясениця);
Данилів Т, Лисовець М. (Арсенал) ;
ФК «Стріла» Вороблевичі - ФК «Барса» Михайлевичі 2 : 1 ; 1 : 0
Арбітр : Дуцяк О.
Голи : Чернявський Р.
Попередження : Гуменний Д. (Вороблевичі);
Перехрест Д, Федик Р, Сіховський З. (Михайлевичі)
ФК «Ураган Руля-Буд»Медвежа - ФК «Деметра» Ступниця
Юнаки – протест, 4:1 д.
Арбітр : Шуцький Р.
Голи : Юзьвяк В, Пастернак С.(2) Комар В.
Мацан Р.
ФК Рихтичі - ФК «Карпати» Уличне 3 : 0 ; 2 : 1
Арбітр : Дуцяк О.
Голи : Іванців І, Іванюш Б.
Наум І.
Попередження : Іванюш Б. (Рихтичі);
Коханець І. (Уличне);
ФК «Карпати»Доброгостів – ФК «Ватра» Уріж 1 : 3 ; 6 : 0
Арбітр : Лукач С.
Голи : Дутка Р. (2), Герасимяк М. (2), Мельникович Т, Фарима М.
Попередження : Кінаш В. (Доброгостів);
Третій тур 12 травня
ФК Рихтичі – ФК «Нафтуся» Східниця 3 : 0 ; 3 : 0 ( т.в.)
Арбітр : Котула Т.
«Арсенал»Лішня–Меденичі - ФК «Ураган Руля- Буд»Медвежа 1:1 ; 3:0
Арбітр : Дуцяк О,
Голи : Собко Р, Зубаль В, Заміщак С.
Попередження : М.Лисовець (Лішня);
М.Козар (Медвежа);
ФК «Карпати» Уличне - ФК «Каменяр» Нагуєвичі 5 : 1 ; 1 : 7
Арбітр : Білінський Т.
Голи : І. Кінаш ;
Микитич А, Годій М. (2), Олефір А.(4);
ФК «Карпати» Залокоть - ФК «Карпати»Доброгостів 4 : 2 ; 0 : 0
Арбітр : Шуцький Р.
Попередження : М.Пагутяк,Янів М,Юзськів Т,Шемеляк Г. (Залокоть)
Кінаш В. (Доброгостів)
Вилучення : М. Пагутяк (2 жовті)
ФК «Іскра» Грушів - ФК «Деметра» Ступниця 6 : 0 ; 3 : 0
Арбітр : Котула Т.
Голи : Бодник І. (2), Кіхтяк Я;
Попередження : Гладченко В. (Ступниця);
ФК «Барса»Михайлевичі- ФК «Прикарпаття»Дережичі 4:1 ; 3:1
Арбітр : Дуцяк О.
Голи : Різник М.,Сіховський З. (2);
Шопа М.
ФК «Мрія» Снятинка - ФК «Сокіл» Ясениця 1 : 1 ; 3 : 0
Арбітр : Матляк Ю.
Голи : Бурдяк І, Куціль (2).
Попередження : Бурдяк І, (Снятинка);
Гром Н. (Ясениця);

джерело: ФСТ Колос