– Торік Олежик – розповідає старший тренер ДЮСШ імені Івана Боберського, майстер спорту, суддя міжнародної категорії Роман Веклюк, брав участь у трьох різноманітних чемпіонатах України х акробатики. Й виборов титул чемпіона країни у своїй віковій категорії і право участі у чемпіонаті світу, Але це не під силу нашим спортовцям. І тут нам вирішив допомогти Юрій Кондратюк, людина небайдужа, меценат, кандидат на посаду Дрогобицького міського голови.

Завдяки його підтримці Олег таки полетить на світовій чемпіонат…

Ціле канікулярне літо готувався юний спортовець до престижного змагання, та й тепер робить все, щоби, виправивши певні помилки, гідно показати себе на чемпіонаті світу, що пройде 30 листопада – сьомого грудня в данському місті Оденсе.

– Завдяки Юрієві Кондратюкові ми 30 листопада вилітаємо до Копенгагена – продовжує Роман Веклюк. _ І я особисто маю надію, що сій вихованець зможе подолати всі етапи, ввійде до вісь мірки найсильніших, а відтак – боротиметься за титул найкращого акробата у світі.

Мати спортовця, Галина Мазур, в котрої, як уже казали, крім Олега, ще троє дітей, теж щиро подякувала доброчинцеві Юрієві Кондратюкові й висловила надію, що її син повернеться додому з перемогою.

Що ж і ми бажаємо юному акробатові успішного виступу та повернення з тріумфом. Що ж і ми бажаємо юному акробатові успішного виступу та повернення з тріумфом. Що ж і ми бажаємо юному акробатові успішного виступу та повернення з тріумфом.