У Трускавці вже завезено обладнання для виготовлення "закордонних паспортів" і не тільки

2016-12-13 17:05:46

 У Трускавці вже завезено обладнання для виготовлення

Трускавець. Народний контроль. Закордонні паспорти.

Звершилось! У Трускавці вже завезено обладнання для виготовлення "закордонних паспортів" і не тільки(як і обіцяли з Державної міграційно служби України).

Щойно відвідали відділення ДМС у Трускавці спільно з Андрій Дуб

Є сподівання, що в січні 2017 року вже можна буде подавати документи для вироблення "закордонних паспортів".
Шкода, звичайно, що це не закупила міська рада Трускавця(дякуємо за невикористану можливість Начфіну міста, місто мало б додаткові прибутки), а ми отримали від Державної міграційної служби, але й це добре бо будуть зручності для місцевих мешканців. 
З чим всіх і вітаю!

p.s. Багато людей казали, що в нашій державі і з нашими чиновниками це не можливо. Як бачите - можливо, країна змінюється і дай Бог, щоб завжди до кращого. 
Дякую особисто maxim sokolyuk за оперативність та небайдужість! Це як з поіменними голосуваннями, легше зробити через "верхи" ніж з місцевими чиновниками та деякими депутатами... Віра Савка Віра Сазонова Андрій Степаненко руслан цехмейстер nina fedko wolodymyr kluczak Тетяна ВінницькаАндрій Кульчинський Юрій Наконечний Богдан Габшій Олексій Балицький Роман Ус Роман Бучкович Зоряна Домбровська Іванна Кенц-Березюк taras matolychМарко Федоренко Типовий Трускавець 121виборчий округ. #Дрогобич, #Трускавець, #Борислав, #Східниця, #Стебник Майдан Трускавця

джерело: Святослав Грабовський