Богдан Мисько гідно представив шаховий Дрогобич на Всесвітніх бойківських фестинах

2017-08-10 09:01:14

Богдан Мисько гідно представив шаховий Дрогобич на Всесвітніх бойківських фестинах

Богдан Мисько гідно представив шаховий Дрогобич на Всесвітніх бойківських фестинах

З 2 по 6 серпня цього року на Турківщині тривали Шості Всесвітні бойківські фестини. Це свято відбувається раз у п’ять років і збирає бойків з різних куточків нашої планети. Святкування відбувалися у різних населених пунктах Турківщини, основні заходи відбулися у м. Турка та на території "Співочого поля" у с. Явора. У цьогорічній програмі фестивалю – туристичні походи, концерти, турніри з шашокта шахів, міжнародні конференції, конкурси, спортивні змагання, вистави, змагання силачів, творчі зустрічі, море музики та багато іншого. У проведенні цього фестивалю взяли активну участь й мешканці Дрогобиччини.
Гідно представив шаховий Дрогобич, зокрема Дрогобицький шахово-шашковий клуб «Софія» на Всеукраїнському турнірі з шахів, що проходив у рамках фестивалю, ветеран нашого Клубу Богдан Мисько. Три дні змагань у немилосердну спеку не завадили шанувальнику Клубу здобути перемогу: Богдан Миколайович отримав кубок переможця та грамоту за зайняте перше місце серед ветеранів, чим захистив спортивну честь шахового Дрогобича. Повернувся додому наш шахіст втомленим, але щасливим. Змагання тривали три дні у НВК м. Турка. У них взяли участь шахісти зі Львова (5 чол.), Самбора (4), Стрия (2-3), Трускавця(4), Турки (4-5); Дрогобич у турнірі представив лише Богдан Мисько.
Богдан Миколайович сьогодні черговий раз завітав до Клубу, щоб зіграти декілька тренувальних партій зі своїм тренером, кандидатом у майстри спорту України з шахів Михайлом Савицьким (див. фото). Як розповів Богдан Миколайович, грою в шахи він захопився ще з шкільних років – у сільській школі на Самбірщині, де він жив і вчився, діяв шаховий гурток. Згодом пан Богдан переїхав до Дрогобича і оселився у місті Котермака. «Я влюбився у Дрогобич з перших днів, мені подобається дрогобицька громада, дрогобичани. Якщо матиму ще сил, то братиму участь у шахових змаганнях кожного року».
Ми вітаємо ветерана Клубу Богдана Миська з блискучою перемогою на шаховому турнірі та бажаємо йому міцного здоров’я, довголіття, наснаги, масу цікавих партій та нових перемог.

 

джерело: власне