Увага! Оголошуємо міні-конкурс у спільноті на Фейсбуці!

2017-08-18 17:51:59

Увага! Оголошуємо міні-конкурс у спільноті на Фейсбуці!

Увага! Оголошуємо міні-конкурс у цій спільноті на Фейсбуці!

Назва міні-конкурсу – "Лиш боротись – значить жить".

Підступний ворог розв'язав на території нашої країни так звану гібридну війну, і, опріч куль, застосовує брехню в ручних ЗМІ, підкупи корупціонерів, чинить збройний наступ не лише на територію України, але й на її головні засади, зокрема мову нації – українську. Війна, розв’язана Росією, завдала чимало горя Україні. Сьогодні наші брати і сестри під шквалом куль та мін захищають нас на сході України від ворожої орди. Нелегко сьогодні й волонтерам. І сьогодні їм потрібна підтримка словом. Тож сьогодні започатковуємо у цій спільноті літературний міні-конкурс «Лиш боротись –
значить жить».
Умови літературного міні-конкурсу наступні:
1. Автори самостійно публікують у цій спільноті 1-3 поетичні твори. При публікації на початку вірша автор зобов’язується вказати: «На літературний міні-конкурс «Лиш боротись – значить жить».
2. Тематика конкурсу спрямована на підняття морального і бойового духу захисників України, возвеличення їх козацької честі і доблесті.
3. Мова творів – тільки українська.
4. У творах заборонено вживати нецензурну лексику, образи, виявляти ненависть до інших націй, релігій, рас (читаймо Конституцію України), вказувати імена (прізвища) діючих українських політиків в образливій формі, як і вихваляти їх значущу роль у становленні держави.
5. Твори публікують винятково учасники спільноти «Літературний конкурс "pro patria!". Автори зобов’язуються підписати свої твори справжніми іменами та прізвищами, якщо у Фейсбуці їх облікові записи – під творчими псевдонімами.
6. Опубліковані твори перевіряються на плагіат. Участь третіх сторін у конкурсі неприйнятна.
7. Учасники літературного міні-конкурсу "Лиш боротись – значить жить" погоджуються на те, що їх твори можуть бути опубліковані у пресі, на інших сайтах з обов'язковим зазначенням імені та прізвища автора.
8. Місце проживання автора (фізично) – на не окупованій частині України. У разі перемоги автор зобов'язується повідомити організаторам конкурсу номер телефону та детальну адресу проживання для отримання призу.
9. Переможець міні-конкурсу отримає приз від організаторів цього конкурсу. Головний приз – тритомник вибраних творів Івана Франка (упорядник та редактор – проф. Михайло Шалата, вид. 2-е, доповнене. Дрогобич, Коло, 2005), можливі також заохочувальні призи юним талантам.
10. Голова журі – член Національної спілки письменників України, волонтер, журналістка, переможниця Всеукраїнського літературного конкурсу «pro patria!» (2011р.) Катерина Тихонова, керівник міні-конкурсу – член ЛОО НСЖУ Юрій Федчак, меценат – член Дрогобицької МПО ВО «Батьківщина» Світлана Маменька. Фінал міні-конкурсу – 14 жовтня 2017 року.
Зв’язок з організаторами – e-mail:123dr@ukr.net. 
Запрошуємо до партнерської участі ЗМІ, представників бізнесу та всіх охочих підтримати цей міні-конкурс.

джерело: фб