Ви шановне панство живете в іншому вимірі

2018-09-04 13:47:44

Ви шановне панство живете в іншому вимірі

Громадська організація "Центр сталого розвитку громад" звернулась до Міністерства інфраструктури України та ПАТ "Укрзалізниця" з вимогою збільшити кількість плацкартних вагонів в поїзді №49\50 Трускавець-Київ.
Нещодавно їх кількість була зменшена до трьох!!! Ось текст звернення:

На нашу адресу надходять численні звернення громадян, і особливо студентів, мешканців Самбірського, Старосамбірського, Турківського та Дрогобицького районів Львівської області, щодо недостатньої кількості місць у поїзді №49/50 за маршрутом Київ-Трускавець, у єдиному поїзді з м.Києва на цей регіон!
Крім цього, через безглузде рішення ПАТ «Укрзалізниці», так звані реформи,кількість плацкартних вагонів у зазначеному поїзді скоротилася більше ніж у двічі, на даний час є всього 3 (три) плацкартні вагони. Решту вагонів купейні і спальні вагони. Вартість проїзду у них коливається від 500 до 1200 грн! При цьому для студентів пільговий проїзд у таких вагонах відсутній. Оскільки... пільговий проїзд діє лише у поїздах приміського і міжміського сполучення у загальних і плацкартних вагонах, вагонах 2-3 класу всіх категорій поїздів...
Ви шановне панство живете в іншому вимірі, з Вашими зарплатами «реформаторів» ця вартість квитків є мізерною, а для студентів які отримують лише 1200-2300 грн. у місяць стипендії (і то не всі) ці витрати є непідйомними, бо крім цього їм ще необхідно заплатити за проживання в гуртожитку 500-600 грн., за проїзд у громадському транспорту, за харчування, канцтовари, одяг тощо. У нас виникає така думка, що можливо це робиться навмисне, створюючи такі умови, щоб молодь тікала за кордон? Немає людини – немає проблеми?
Враховуючи наведене вище, просимо Вас втрутитися у ситуацію і збільшити кількість плацкартних вагонів у поїзді №49/50 до 7 (семи)та в установленому порядку поінформувати нас і громадськість.
Письмову відповідь просимо надіслати на таку адресу: 
82107, м. Дрогобич, вул. Княгині Ольги

джерело: фб