Вулицями Дрогобича пройшла Молитовна хода на захист сім’ї та життя

2018-10-05 18:13:59

Вулицями Дрогобича пройшла Молитовна хода на захист сім’ї та життя

30 вересня, у Дрогобичі вулицями міста пройшла багаточисельна Молитовна хода на захист сім’ї та життя за участю духовенства, мешканців і гостей міста, організована Самбірсько-Дрогобицькою єпархією УГКЦ та громадською організацією «Рух за життя».

Молитовна хода стартувала від кафедрального храму Пресвятої Трійці. Відтак процесія з іконою Матері Божої пройшла вулицями повз храми верховних апостолів Петра і Павла, Преображення Господнього, Успіння Пресвятої Богородиці. Біля кожного з них були зупинки, під час яких відбувалися проповіді-розважання духовних осіб навколо трьох слів, які зміцнюють подружжя: будь ласка, вибач, дякую.

Завершилась хода біля церкви священомучеників Северина, Віталія та Якима Тут своїм життєвим досвідом поділося подружжя, яке, пройшовши нелегкі випробування, з Божою допомогою зуміло зберегти сім’ю і виховати п’ятеро дітей.

Хвилюючим було концертне дійство, яке спонукало присутніх до роздумів про Бога, зміцнило їх віру і любов до Ісуса Христа і Пречистої Діви Марії.

Святковий ярмарок допоміг зібрати кошти для потребуючих родин.

Підсумовуючи, єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ владика Григорій (Комар)  подякував усім учасникам ходи і тим, хто спричинився до її організації. Проповідник також акцентував увагу  на загрозах сім’ї, які сьогодні атакують її як зовні, так і з середини і закликав не бути байдужими, з Божою допомогою долати труднощі, щоб зберегти кожну родину. Адже сім’я – найпрекрасніше, що створив Бог.

На завершення прозвучала молитва віддання життя Ісусові Христові, яку промовляв владика і за ним повторювали усі присутні.

Піднесеними, духовно збагаченими, зміцненими у вірі повернулися учасники масового молитовного заходу до своїх домівок.

Іван Т?Х?Й

 

джерело: автор