Бабин Яр: київська влада відмовляє в громадських слуханнях

2021-07-13 21:17:39

Бабин Яр: київська влада відмовляє в громадських слуханнях

Нещодавно активісти зібрали понад 2500 підписів, щоб ініціювати громадські слухання щодо меморіалізації Бабиного Яру. Це потрібно, щоб не допустити російський пропаґандистський проєкт та підтримати український.

 

Тепер київська влада дала відповідь на звернення громадян про слухання і фактично відмовила в їхньому проведенні. Відповідь надав Департамент суспільних комунікацій Київської міської державної адміністрації дев’ятого липня. Підписав документ виконувач обов’язків директора Олександр Деніс.

Відмова посадовців базується на тому, що в цьому випадку питання нібито не входить до компетенції столичної влади, а належить до сфери відповідальности Міністерства культури. Текст відповіді тут.

Насправді, така “причина” не відповідає дійсності. Про це свідчить щонайменше один важливий факт. Коли на сесії міської ради розглядали питання виділення землі під російський проєкт, виник конфлікт. Декілька разів намагалися протягнути це рішення, але щоразу цього не допускала частина радних. Тоді мер Києва Віталій Кличко заявив, що для російського проєкту можна організувати громадські слухання. На це вказує Йосиф Зісельс, співпрезидент Вааду України та член ініціативної групи щодо громадських слухань.

Отже, ми бачимо, що влада Києва напряму потурає російському проєкту. Ця концепція – інструмент Москви, щоб дискредитувати українців та нав’язати нам свої історичні наративи. Але ми самі повинні формувати свою історичну пам’ять. Тому важливо дати відсіч спробам російської анексії Бабиного Яру. І громадянам таки варто провести свої громадські слухання з цього питання.

Щоб з цим допомогти, підпишіть петицію до київської влади про недопущення російського проекту та підтримку українського.

Детальніше про ситуацію з Бабиним Яром розповідає Йосиф Зісельс на каналі ОпірTV .

за матеріалами:

 Майдан

джерело: власне