Ірина Юрчак: «Робити добро легко!»

2022-04-10 22:56:30

Ірина Юрчак: «Робити добро легко!»

 

Ірина Юрчак: «Робити добро легко!»

 

Дрогобичанка Ірина Юрчак давно привернула увагу дрогобицької громади та гостей міста благодійними акціями для хворих дітей «Музика рятує». Біля входу колишнього кінотеатру «Прометей» періодично можна побачити співаків та музикантів, які виконанням пісень заохочують перехожих пожертвувати кошти на лікування дітей. Участь в акціях бере й чоловік Ірини – музикант Володимир. Та з початком війни шкільна учителька Ірина Юрчак розпочала допомагати не тільки дітям, але й ЗСУ. Тож сьогодні у редакції газети «Гомін Галичини» за горнятком кави розмовляємо з панею Іриною.

Юрій Федчак

Скажімо, діти завжди отримують допомогу, коли є така потреба, бо всі відгукуються на їхні потреби, а от особам літнього віку дуже важко. У наших благодійних акціях «Музика рятує» колись був збір для онкохворих чи просто хворих діток, та зовсім інший збір – для людей старшого віку. За них теж болить душа.

Анна Баневська:

Сергій Матійко:

Юрій Федчак:

Сьогодні ми всі чекаємо передусім миру. З хлопцями, яким зараз надаю допомогу (форма, наколінники, бронежилети та ін.), завжди жартую: «Ви маєте мені це повернути особисто». Тобто молимося і чекаємо, щоб всі матері дочекалися синів і дочок, діточки – братів і батьків, щоб всі повернулися з перемогою якнайшвидше. Мирного неба всім!

 

Гомін Галичини спільно з Дрогобицьким інтернет-телебаченням,

квітень 2022

світлив: Юрій Федчак

 

джерело: ексклюзивно для редакції