До України направляється додаткова партія подарованих ноутбуків і смартфонів,

2023-03-12 22:42:51

До України направляється додаткова партія подарованих ноутбуків і смартфонів,

Додаткова партія ноутбуків і смартфонів, подарованих в рамках ініціативи «Ноутбуки для України», буде відправлена ​​в Україну

13 000 додаткових ноутбуків, смартфонів і планшетів було зібрано та буде доставлено в Україну в рамках ініціативи «Ноутбуки для України», що підтримується Єврокомісією. Він був запущений у грудні 2022 року як відповідь на одну з найнагальніших потреб українських шкіл, лікарень та муніципалітетів.

Наприклад, близько 70 000 українських вчителів потребують ноутбуків, щоб продовжувати навчання, а 5 000 шкіл у охоплених війною регіонах потребують цифрових пристроїв, щоб 200 000 школярів могли продовжувати навчання. Набагато більше пристроїв потрібно в інших секторах, зокрема, для медсестер, лікарів і органів державного управління.

Тобто цифрові пристрої можуть допомогти підтримувати базові послуги в освіті, охороні здоров’я та державному управлінні в Україні, де війна призвела до того, що тисячі людей залишилися переміщеними та шукають безпеки в притулках за межами своїх домівок, а сотні шкіл і лікарень були зруйновані.

Ініціатива «Ноутбуки для України» започаткована Європейською Комісією спільно з Міністерством цифрової трансформації України та DigitalEurope, європейською організацією, яка представляє галузь цифрових технологій. 

Громадян запрошують пожертвувати запасні робочі пристрої через один із 17 пунктів збору в Бельгії, Чехії, Німеччині, Естонії, Іспанії, Франції, Литві, Угорщині, Румунії та Словенії . Крім того, запускаються нові хаби збору.

Приватні компанії  можуть звернутися до Європейської комісії, щоб отримати допомогу з переказом більших пожертв. Логістична підтримка надаєтьсячерез  Механізм цивільного захисту ЄС, за допомогою якого Комісія допомогла таким чином доставити в Україну вже 12 000 подарованих пристроїв .

Більше інформації :

оригінал статті за посиланням:

https://www.eeas.europa.eu/delegations/ukraine/additional-batch-laptops-and-smartphones-donated-within-%E2%80%9Claptops-ukraine%E2%80%9D_en

[EU Delegation to Ukraine – Media newsletter]До України направляється додаткова партія подарованих ноутбуків і смартфонів, зібраних в межах ініціативи ЄС «Ноутбуки для України»

джерело:

джерело: власне