Огляд банківського ринку 2023 та нові методи бізнес розвідки

2023-09-03 23:52:03

Огляд банківського ринку 2023 та нові методи бізнес розвідки

Огляд банківського ринку: про що говорить півріччя 2023

Зниження інфляції, посилення впливу держави на ринку, депозитні ставки, що пройшли плато та банкопад, якого не сталося. Детальніше про актуальну ситуацію на банківському ринку, головні тенденції та ключові поради вкладникам з вибору надійного банку – читайте в аналітичних висновках д.е.н., фінансового аналітика YouControl Романа Корнилюка.

Читати більше
 
 
 

Бізнес-розвідка минулого: методи, які вже не працюють у 2023!


Професіонали з безпеки та комплаєнсу набувають неоціненного досвіду, зокрема з перевірки контрагентів. Проте старі методи втрачають ефективність і навіть шкодять замість допомоги. Ця стаття містить перелік застарілих методів, які не варто застосовувати сучасним компаніям. 
 
Читати більше

 

Фінмоніторинг під час війни: нюанси, ризики, наслідки


Фінансовий моніторинг складно пояснити у двох словах, особливо коли його механізми зазнали змін. Юрист YouControl Катерина Подерня для PaySpace Magazine описала ключові аспекти фінансового моніторингу. Ця стаття містить відповіді на ключові питання.
 
Читати більше

 

 
 

Система для пошуку клієнтів YC Market інтегрувалась з  Smart Procurement, щоб ви знаходили надійних контрагентів з закупівель швидко та ефективно.

 

🔹 Smart Procurement — це зручний інструмент, який допомагає підприємствам спрощувати процес розміщення тендерів для закупівлі або продажу та відкриває доступ до бази з понад 100 000 постачальників товарів і послуг. Інструмент дає можливість заощадити до 30% витрат на закупівлі. 

 

Розміщуючи тендер на Smart Procurement ви легко створите перелік потенційних постачальників всього за декілька хвилин завдяки YouControl Market.

 

Якщо ви ще не зареєстровані в YouControl Market зробіть це за посиланням та знаходьте нових клієнтів та партнерів для вашої компанії.

 

Smart Procurement надає новим користувачам безкоштовний тестовий період на 14 днів

Отримати доступ до Smart Procurement

 

 

Події партнерів

 

 

Дата проведення: 22 вересня 2023 року

Час: 10:00-18:00

Місце проведення: online

Детальніше

Запрошуємо на форум Асоціації адвокатів України "Адвокатура. Формула розвитку"!

Вже у вересні цього року Асоціація адвокатів України проведе форум "Адвокатура. Формула розвитку"!

Захід буде присвячений питанням просування юридичного бізнесу, формуванню правильної стратегії розвитку, засобам залучення нових клієнтів, маркетингу та PR юридичних послуг, а також новим ресурсам та можливостям для адвокатів.

цей інформаційний лист розміщено для медійної комунікації і інформування шановного читача газети "Гомін Галичини" про діяльність дослідницьких організацій в Україні задля наближення перемоги України у війні росії проти України

   

0 800 309 077

джерело: власне