Заява речника щодо продовження звірств і атак на цивільні цілі

2023-09-07 00:08:40

Заява речника щодо продовження звірств і атак на цивільні цілі

[EU Delegation to Ukraine – Media newsletter] Заява речника щодо продовження звірств і атак на цивільні цілі

06.09.2023 

Заява речника щодо продовження звірств і атак на цивільні цілі

 Read more 

Продовжує росія тероризувати мирне населення України. Жахливий варварський ракетний обстріл ринку в Костянтинівці Донецької області сьогодні забрав життя щонайменше 16 людей, у тому числі дитини. Десятки інших дістали поранення.

Цей удар відбувся після ескалації останніми місяцями атак ракет і безпілотників всією Україною, особливо по цивільних об’єктах, у результаті яких лише за останні два тижні загинуло та було поранено понад 410 мирних жителів. На додаток до цього, через масові російські обстріли та удари поблизу лінії фронту сотнями гине мирне населення. ЄС рішуче засуджує ці удари проти мирних осіб та цивільної інфраструктури та закликає росію негайно припинити свою нелюдську та незаконну агресію.

Також росія посилила удари по ключових об’єктах експорту українського зерна, включно з Одеською областю та Дунайським регіоном. Остання така атака відбулась минулої ночі. Це підтверджує те, що росія посилює глобальну кризу продовольчої безпеки своєю незаконною загарбницькою війною проти України. Також це повністю засвідчує логіку росії у максимізації своїх економічних прибутків за рахунок України, цілеспрямовано наражаючи на ризик мільйони найбільш уразливих людей у всьому світі.

Цілеспрямовані удари по мирну населенню є воєнними злочинами. Усі командири, виконавці та спільники цих злочинів будуть притягнуті до відповідальності.

оригінал заяви натисни тут:

цей інформаційний лист розміщений для кращої медійної комунікації і інформування шановного читача газети "Гомін Галичини" про діяльність міжнародних організацій в Україні задля наближення перемоги України у війні росії проти України

джерело: власне