Ключові цифри повномасштабної російсько-української війни

2024-11-21 19:43:30

Ключові цифри повномасштабної російсько-української війни

 

Сьогодні на календарі 19 листопада 2024 року. 1000-й день повномасштабної війни. Редакція 24 Каналу пригадує, що пережила наша країна упродовж цього періоду та розмірковує про майбутнє.

 
Що було і що буде далі?
Шукай відповіді у матеріалах:
  • 66 932 окуповані квадратні кілометри території України, 6,79 мільйона біженців та понад 50 тисяч сигналів повітряних тривог. Автор аналітичного відділу Іван Магуряк зібрав у матеріалі ключові цифри повномасштабної російсько-української війни.

  • Є й більш оптимістичні цифри Станом на початок 2024 року українська армія налічувала приблизно 880 тисяч військовослужбовців. Її чисельність активно зростає. Серед тих, хто добровільно вступив до Збройних Сил України – Мстислав Банік, керівник департаменту в Мінцифрі. Попри безстрокову бронь від мобілізації він пройшов навчання у Великій Британії та приєднався до підрозділу CODE 9.2 у складі 92 окремої штурмової бригади імені Івана Сірка.

    Наші журналісти поспілкувалися з захисником на кордоні між Україною та Курською областю Росії.

    Це перше інтерв'ю Баніка як добровольця в ЗСУ. Радимо ознайомитися як зі вступною, так і другою частиною розмови.

  • Путін підписав оновлену ядерну доктрину. Документ передбачає аж 5 умов застосування ядерної зброї, серед них масована атака за участі БпЛА. Автор аналітичного відділу Костянтин Довгань вивчив умови застосування Росією ядерної зброї відповідно до нової доктрини та дав відповідь, чи варто боятися шантажу Путіна
     
  • У продовження – розібралися, що заважає Україні отримати власну ядерну зброю та з чого почалася дискусія на цю тему.
І щодо майбутнього:
  • Зеленський представив у Раді План стійкості, який складається з 10 пунктів. Його деталізують за участі громадського суспільства, бізнесу, культурного середовища, експертів.
  • У Варшаві відбулася масштабна міжнародна конференція – ReBuild Ukraine: Construction and Energy. Представники уряду України та ЄС, міжнародні компанії та бізнес обговорювали відновлення України після війни. Редакторка відділу міжнародної аналітики Софія Назаренко дізналася, про плани та занепокоєння наших партнерів.
     
  • Бюджетний Комітет Верховної ради затвердив бюджет на 2025 рік. Який дефіцит та де держава братиме гроші – за посиланням
Ця доба була максимально насичена подіями, емоціями та заявами. Найважливіше зібрали у хронології 1000 дня повномасштабного вторгнення 

джерело: власне