Урочистість БЛАГОВІЩЕННЯ ГОСПОДНЬОГО (День Святості Життя)

2025-03-25 23:38:46

Урочистість БЛАГОВІЩЕННЯ ГОСПОДНЬОГО (День Святості Життя)

Сьогодні в Україні відзначають свято Благовіщення.
Благовіщення — одне із Дванадесятих свят, що є найбільш шанованими у східній церкві, у новоюліанському календарі припадає на 25 березня.
🪶 Назва «Благовіщення» походить від слова «блага вість». Згідно з Євангелієм від Луки, у цей день Архангел Гавриїл сповістив Діву Марію про народження Спасителя. Благовіщення - символ надії, нового початку та приходу світла у світ.
Водночас цей день вважається символом перемоги весни над зимою.
Для нас цей день є дуже символічним, адже зло — потоптано, добро перемагає всупереч усьому. Світ знає, якою ціною ми виборюємо нашу свободу, і якою є віра у нашу перемогу. Світло неодмінно переможе темряву.
25 БЕРЕЗНЯ, ВІВТОРОК
💙Урочистість БЛАГОВІЩЕННЯ ГОСПОДНЬОГО (День Святості Життя)
Провіщення Пресвятій Діві Марії звістки про Спасителя, який має народитися від неї, приносить нам радість та надію. Радість з того, що Бог зглянувся не тільки на покору своєї слугині, але й також не міг більше дивитися на муки людини, зануреної в рабство гріха. Надія надихає нас, коли помічаємо у Марії людину таку, як я і ти, яка стає вибраною і будучи згідною з волею Отця, може пережити повноту благодаті й щастя в небі.
🌿ПЕРШЕ ЧИТАННЯ
Іс 7, 10-14; 8, 10
Читання з Книги пророка Ісаї.
Тими днями промовив Господь до Ахаза, кажучи: «Проси собі знаку в Господа, Бога твого, або глибоко під землею, або згори високо!» Ахаз же відказав: «Не проситиму і не буду спокушати Господа». Тоді він сказав: «Слухайте ж, доме Давида: мало з вас докучати людям, що докучаєте ще й Богові моєму? Оце ж сам Господь дасть вам знак: Ось діва зачне, і породить сина, і дасть йому ім’я Еммануїл, що значить: з нами Бог!» Слово Боже.
🌿ДРУГЕ ЧИТАННЯ
Євр 10, 4-10
Читання з Послання до євреїв.
Брати! Неможливо, щоб кров телят і козлів усувала гріхи. Тому, входячи у світ, Христос каже: «Жертв і приношень Ти не схотів, але Ти підготував Мені тіло. Всепалення і жертви за гріх Тобі не до вподоби. Тоді Я сказав: Ось іду, – в заголовку книги написано про Мене, – щоб виконати, Боже, Твою волю». Сказавши спочат- ку, що ні жертв, ні приношень, ні всепалень за гріхи, які приносяться, згідно із Законом, – не забажав Ти і не вподобав собі, а потім додав: «Ось іду, щоб виконати волю Твою», Він скасовує перше, щоби поставити друге. Згідно з цією волею ми освячені принесенням раз назавжди тіла Ісуса Христа. Слово Боже.

джерело: відкрите