США повідомили деталі подальших поставок озброєння в Україну

США повідомили деталі подальших поставок озброєння в Україну

2015-07-31 18:17:22

США повідомили деталі подальших поставок озброєння в Україну

США обіцяють і далі допомагати економіці України та в підготовці її збройних сил. Про це заявив посол США в Україні Джеффрі Пайєтт. "Ми будемо продовжувати надавати ряд нелетальних систем, у тому числі безпілотних літальних апаратів і джипів", - сказав Пайєтт.
Посол нагадав, що США розгорнули широкий спектр допомоги у сфері безпеки, розмір якої наразі досяг $ 244 млн. Вона включає в себе прилади нічного бачення, безпечні системи зв'язку, джипи. "І я був особливо радий чути, коли зустрівся з керівництвом ato, наскільки ефективно вони змогли використати надані США антимінометні радари", - сказав посол. При цьому він переконаний, що найцінніша підтримка, яку США надали Україні, це навчання українських військових на полігоні в Яворові Львівської області.
Крім того, США надає велику програму економічної допомоги. "Я хочу ясно дати зрозуміти, що ми всіляко підтримуємо Україну і український народ для перемоги в цій військової агресії, яку здійснює Росія", - підкреслив дипломат. Посол вважає, що українська армія стає все більш здатною захистити себе від російських військ і підтримуваних РФ сепаратистів.
 

джерело: ТСН


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар