Гомін Галичини

Дрогобичани вітають: З Днем Незалежності, Україно!

Дрогобичани вітають: З Днем Незалежності, Україно!

2015-08-24 17:04:03

Дрогобичани вітають: З Днем Незалежності, Україно!

kostyantyn magliona:

Вітаю всіх друзів, близьких і рідних, товаришів по службі, знайомих і незнайомих людей з Днем Незалежності України ! Нехай в цей день Сонце світить яскравіше, радість буде чистою і щирою. Ми впевнено йдемо своїм шляхом - до заможності і розквіту нашої землі, нехай всім, хто її любить життя буде щасливим. Слава Україні !

igor topalov:

З днем незалежності нашої України! Дай їй і нам Бог щастя бути незалежної від псевдодрузів, від псевдопатріотів, від агресорів, від користі наших чиновників, від жадібності наших політиків, від тупості наших керівників, від хамства, нами ж вихованого "бидла". 
Вставай Країно і розвивайся вільною!!! Ще раз зі святом!

Юрій Федчак:

Ми - незалежні від окупантів, і як би їм не хотілося нас покріпачити, незламний дух, єдність, незламність і волелюбність - в нашій крові і генах, що дають нам сил перемагати будь-якого ворога. Ми, українці - велика і сильна, непереможна нація! З Днем Незалежності, дорогі браття!

Таїса Гайда:

Мій гарний друг був в ту страшну ніч на Майдані. І ось він розповідав , що коли під ранок уж не так яскраво палали шини, а він стояв на барикадах, найстрашніше було для нього повернути голову назад. Бо він прекрасно розумів, що їх залишилась купка безстрашних безумців.... більшість розбіглась...І ось він розповідав, як стояв на тій передній барикаді і сльози безсилля душили і не давали дихати і вже розум підказував що це усе -кінець, програш, нема варіантів ...
І тут він почув тупіт ніг...який гулом розлітався над ранковим Майданом...прийшла допомога...безстрашні хлопці з Західної України. Позаду них сходило сонце і народжувався новий день.... день нашої перемоги. День незалежності від старого , страшного, продажного, падлючого і старого світу...
Так ось я вірю, ідеалістично вірю, що сонце , яке зійшло того дня над Майданом, не згасне. І я готова покласти життя за те сонце. Головне, щоб позаду там, де воно сходить, було чути кроки однодумців, друзів, які як і я готові навіть померти, щоб у нас була нова незалежна Україна.
Тільки не здавайтесь.... пам*ятайте , сонце Майдану воно є...просто воно тільки встає за нашими спинами. Все тільки починається!

 

 

 

джерело: фейсбук


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар