Гомін Галичини


Тема: Кліматичне і екологічне лихо

2015-09-20 19:25:48

Тема: Кліматичне і екологічне лихо

У мене останнім часом складається враження, що проти Галичини:
1) цього року хтось використовує кліматичну зброю (детальніше - читайте на https://uk.wikipedia.org/wiki/Кліматична_зброя ). Якщо це - так, то хто порушує прийняту ООН у 1977 р. резолюцію, яка забороняє будь-яке використання технологій зміни навколишнього середовища у ворожих цілях.
Якщо - ні, тоді
2) у лісі щось здохло.
Якщо всі варіанти хибні, тоді виникає ряд запитань, відповіді на які може дати журналістське розслідування, яке готовий провести. Хто бажає профінансувати?
У технікумі вивчав предмет "Агрометеорологія", тож деякі базові знання у мене є. Що нас чекає далі? Хто вкрав у нас дощі? Як пристосовуватися в аграрному секторі, де посуха у наступні роки може призвести до дефіциту продуктів? Чи відомо вам про те, що температура повітря понад +35* С призводить до висихання нектару на квітках рослин, наприклад, гречки, а значить, при тривалій температурній експозиції ми можемо залишитися без врожаїв. Міліють від посухи річки, природні ставки - гине риба. Висока температура повітря цього року зачепила не тільки Галичину, але й сусідні Німеччину, Францію, Польщу, від чого загинули і потерпіли сотні європейців. Які прогнози на майбутнє і що робити - ці та інші питання виринають у думках, відповіді на які можу знайти. А вас це цікавить?

Юрій Федчак

https://uk.wikipedia.org/wiki/%d0%9a%d0%bb%d1%96%d0%bc%d0%b0%d1%82%d0%b8%d1%87%d0%bd%d0%b0_%d0%b7%d0%b1%d1%80%d0%be%d1%8f

джерело: фейсбук

версія для друку
версія
для друку

Що ще читають на цю тему

До журналістів: впродовж передвиборчоі кампаніі "Не торгуй містом, краіною,майбутнім дітей"

В это трудно поверить...

Признання полонених ГРУшників О. Александрова і Є. Ерофеєва 19.05.2015

Дрогобицький район хоче мати пост ДАІ
Коментарів немає
Додати коментар


Коментар