Гомін Галичини


Дрогобичани: Святослав Сурма. Роздуми життя

Дрогобичани: Святослав Сурма. Роздуми життя

2015-09-28 21:19:29

Дрогобичани: Святослав Сурма. Роздуми життя

Підійшов до 54-го "стовпчика" мого життя. Знову настала мить підведення проміжних підсумків. Баланс мого матеріального не втішний - кредитори стають щораз злішими... Баланс мого професійного не вражає, бо ідеаліст, не може давати результати прагматика... Баланс мого здоров'я, вперто залишає мене в програші... Баланс моєї любові бажає кращого, бо дружина, діти та друзі заслуговують на більше...
Але чомусь, є бажання саме сьогодні випити запашної кави з вами, мої близькі, сказати, що мрію бачити вас всіх усміхненими та енергійними, бажаю всіх вас обняти, подякувати вам за підтримку... реально без пафосу, бо без вас мені аж страшно уявити щоб було б зі мною.
Дуже прошу сил у Всевишнього бути корисним для кожного з вас, очікую, що зможу надалі вділяти всім вам більше любові, бо ви цього варті.
Цей світ дійсно прекрасний і неповторний!.. Давайте спільно і надалі ним насолоджуватися!..

Від редакції щиро вітаємо Святослава з днем народження. Бажаємо оптимізму, віри у краще, надії що все так не буде і зміцнення його здоров'я для можливості подальших творчих звершень. Дякуємо за співпрацю.

джерело: фейсбук


Що ще читають на цю тему

На каву до Львова Свято #lviv city coffeefest (відео)

День рідного міста третьокласники відзначили «Веселими стартами»

Роман Скорпіон , Дрогобич-святковий концерт до Дня міста (відео)

Повний список партій та політичних сил — Вибори 2015 — Дрогобиччина
Коментарів немає
Додати коментар


Коментар