БОР??СЛАВ В??ЗНАЧ??ВСЯ З КАНД??ДАТАМ?? НА МІСЬКОГО ГОЛОВУ

БОР??СЛАВ В??ЗНАЧ??ВСЯ З КАНД??ДАТАМ?? НА МІСЬКОГО ГОЛОВУ

2015-10-03 19:25:41

БОР??СЛАВ В??ЗНАЧ??ВСЯ З КАНД??ДАТАМ?? НА МІСЬКОГО ГОЛОВУ

БОР??СЛАВ В??ЗНАЧ??ВСЯ З КАНД??ДАТАМ?? НА МІСЬКОГО ГОЛОВУ.

 Життєпис Борислава

 РАДАЧоловіки, не здатні відповідати за свої слова, не мають права називатися баями, беками і ханами - вони просто скромні дехкане. Однак скромність в умовах сучасної демократії вважається недоліком і панський титул приміряє кожен, хто залишився без нагляду. З деякого часу українське суспільство втратило імунітет до лідерів низької якості.(Г.Водічка)

 За часів Запорізької Січі косак,то  вільний та озброєний чоловік. Служити випадковим людям було не в його правилах. Тому основою школи запорізького лідерства була пряма загроза. Перш ніж випинати груди і роздувати щоки, запорожець задавав собі питання: "А чи не затонка у мене кишка?" Маючи багато прикладів, він знав, що завоювати віру суспільства і не виправдати її — віщує вірну загибель. 

Тож, чи кандидати на міського голову відповідають тим чеснотам,які будуть декларувати  і чи при обранні виправдають очікування громад.

Бо за невиконання обіцянок  на Січі було так: Приймаючи посаду на річний термін, запорізький лідер буквально ходив по лезу ножа. Сотні очей уважно стежили за кожним його рухом. Найменше порушення чинних законів або колективних уявлень про справедливість, негайно бралося на замітку. За рідкісним винятком, до закінчення встановленого терміну посадовець вважався недоторканним. Але після чергових перевиборів грішне керівництво вбивали на місці. За тими, хто вцілів, довічно залишалося почесне право носити звання "Колишній кошовий" або "Колишній суддя" і т.і. Це було своєрідною компенсацією за шкідливість і виявлену мужність.  

Отже,на посаду міського голови  Борислава  виборча комісія зареєструвала дев’ять кандидатів :

1. Клонцак Ірина Дмитрівна — самовисування;

2. Куротчин Ігор Миколайович — самовисування;

3. Сенів Орест Васильович — самовисування;

4. Яворський Ігор Романович - Бориславська міська організація політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”;

5. Магур Осип Мар’янович - Бориславська міська організація “Всеукраїнське об’єднання «Свобода»;

6. Тустановський Микола Миронович - Бориславська міська організація “Української республіканської партії”;

7. Кобилецький Олег Михайлович - Бориславська міська організація партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”;

8. Івасенко Володимир Осипович - Бориславська міська організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

9. Барнацький Павло Степанович - Бориславська міська організація “Радикальна партія Олега Ляшка”.

 В Дрогобичі виявили бажання поборотися за мандат мера 16 осіб. 7 з них висунені партіями, 9 –самовисуванці.

Виборча комісія затвердила усіх претендентів на міського голову кандидатами. Це –приватний підприємець Юрій Кондратюк, лікар Тарас Кучма, підприємець Ігор Панчак, начальник управління по боротьбі з організованою злочинністю ГУ МВС у Львівській області  Денис Гусашвілі, підприємець Володимир Ямельницький, керівник кущової автостанції Володимир Яртим, перший заступник міського голови Петро Суда, підприємець Тарас Демко, підприємець Олег Хрущ, комерційний директор Олег Ягоцький, головний юрисконсульт НПК «Галичина» Андрій Швацький, секретар міської ради, в.о. міського голови Тарас Метик, голова правління фермерського господарства «Ромалін» Роман Танчук, колишній секретар міської ради Роман Курчик, підприємець Осип Буга, викладач Михайло Каріотій.

На посаду мера Трускавця – 9 кандидатів.

Трускавецька міська виборча комісія зареєструвала дев’ять кандидатів на посаду міського голови Трускавця.

Шляхом самовисування кандидатом на посаду міського голови зареєстровано: Ігоря Кісака, Руслана Козира, Сергія Розору, Галину Шийка.

Кандидатом від політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» на посаду міського голови зареєстрували Андрія Кульчинського, від політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» зареєстровано Святослава Грабовського, від партії «Сила людей» – Миколу Іваника, від Радикальної партії «Ляшка» – Леоніда Федевича, від «Українська партія честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю» – Володимира Шиманського.

джерело: Віче Борислава


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар