Дайджест новин: СПРАВА КОРБАНА: СУДДЮ НЕ ВІДВЕЛ??, ВІН РОЗГЛЯДАЄ ЗАПОБІЖН??Й ЗАХІД

Дайджест новин: СПРАВА КОРБАНА: СУДДЮ НЕ ВІДВЕЛ??, ВІН РОЗГЛЯДАЄ ЗАПОБІЖН??Й ЗАХІД

2015-12-28 18:13:10

Дайджест новин: СПРАВА КОРБАНА: СУДДЮ НЕ ВІДВЕЛ??, ВІН РОЗГЛЯДАЄ ЗАПОБІЖН??Й ЗАХІД

 

28 грудня 2015 року. Ранковий випуск

НОВ??Н??

ЯЦЕНЮК: В??ДАТК?? НА НАЦБЕЗПЕКУ СТАНОВ??Т??МУТЬ 113 МІЛЬЯРДІВ

28.12.2015

http://www.ukrinform.ua/rubric-economics/1937549-yatsenyuk-vidatki-na-natsbezpeku-stanovitimut-113-milyardiv.html

Загальний обсяг фінасування сектору національної безпеки України наступного року збільшено на 16 млрд гривень.

Про це у програмі "10 хвилин із Прем'єр-міністром. Бюджет" заявив глава уряду Арсеній Яценюк, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Найбільший обсяг коштів виділяється на національну безпеку і оборону: для наших вояків, які борються з російською військовою агресію, на наших нових поліцейських, на нашу Національну гвардію, на всіх тих, хто боронить Україну, захищає наш суверенітет і нашу територіальну цілісність. У 2016 році загальний обсяг фінансування для всього сектору національної безпеки і оборони збільшений на 16 млрд гривень і загалом це буде 113 млрд гривень", - сказав Яценюк.

Він додав, що ці кошти в першу чергу підуть на збільшення грошового утримання силовиків.

"Ми застосовуємо принцип справедливого і рівного підходу в грошовому утриманні для кожного українського солдата, бійця і правоохоронця, який захищає мир і стабільність в країні", - наголовив Яценюк.

Прем'єр-міністр також підкреслив, що значний обсяг коштів буде спрямовано на модернізацію та оновлення ЗСУ, "на нову техніку, нове обладнання, тренування як у Збройних силах України, так і Національній гвардії, Національній поліції і в цілому в усій правоохороній системі країні".

ГЛАВА УРЯДУ СКАЗАВ, СКІЛЬК?? КОШТІВ ПІДЕ НА СУБС??ДІЇ НАСТУПНОГО РОКУ

28.12.2015

http://www.ukrinform.ua/rubric-economics/1937577-glava-uryadu-skazav-skilki-koshtiv-pide-na-subsidiji-nastupnogo-roku.html

Наступного року на субсидії виділяється 34 млрд грн, що майже на 10 млрд більше, ніж цьогоріч. Урядова програма енергоєфективності теж буде продовжуватися.

Про це у програмі "10 хвилин із Прем'єр-міністром. Бюджет" заявив глава уряду Арсеній Яценюк, повідомляє кореспондент Укрінформу.

У бюджеті на наступний рік загальний обсяг коштів на забезпечення субсидії збільшений майже на 10 мільярдів гривень: "34 мільярди гривень – це те, що піде на субсидії для більше ніж 5 мільйонів українських домогосподарств", - сказав Прем'єр.

Він нагадав, що зараз 15 мільйонів громадян країни отримують субсидії від держави, пряму допомогу на компенсацію росту цін і тарифів у житлово-комунальному секторі, "і на наступний рік так само будуть її отримувати".

Щодо урядової програми енергоефективності він підкреслив, що "ця політика вже довела свою результативність в поточному році".

"Ми зменшили обсяги споживання природного газу майже на 25%. Це є реальний результат. І будемо продовжувати це робити в 2016 році", - наголосив Яценюк.

ЯЦЕНЮК: БОРОТЬБУ З КОРУПЦІЄЮ ПОВНІСТЮ ПРОФІНАНСУВАЛ??

28.12.2015

http://www.ukrinform.ua/rubric-politycs/1937552-borotba-z-koruptsieyu-zjist-pivmilyarda-u-2016-mu.html

Антикорупційну прокуратуру та Національне антикорупційне бюро в держбюджеті на 2016 рік профінаyсовано у повному обсязі.

Про це у програмі "10 хвилин із Прем'єр-міністром. Бюджет" заявив Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Уряд профінансував у повному обсязі новостворені антикорупційні органи. Мова йде про Антикорупційну прокуратуру та Національне антикорупційне бюро", - сказав Яценюк.

Він уточнив, що на Антикорупційну прокуратуру виділено 74 млн гривень, а на Національне антикорупційне бюро - майже півмільярда гривень.

ПРЕМ'ЄР ПРОС??ТЬ МІСЦЕВІ РАД?? НЕ ВТЯГУВАТ?? ЛЮДЕЙ У ПОЛІТ??КУ

28.12.2015

http://www.ukrinform.ua/rubric-politycs/1937564-premer-prosit-mistsevi-radi-ne-vtyaguvati-lyudey-u-politiku.html

Новообрані органи місцевої влади мають в першу чергу займатися вирішенням найнагальніших економічних і соціальних питань їхніх громад, а не політикою.

Про це у програмі "10 хвилин із Прем'єр-міністром. Бюджет" заявив глава уряду Арсеній Яценюк, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Новообрані місцеві ради, на жаль, почали свою роботу не з економічних і соціальних питань, а з політичних. Напевно, так легше. Але я вважаю, що в першу чергу відповідальність органів місцевої влади - це дороги, школи, лікарні, інфраструктура, соціальне забезпечення, а не втягування місцевих громад в політику", - сказав Яценюк.

Він нагадав, що саме для того, щоб органи місцевої влади мали можливість виконувати свої повноваження, уряд у поточному році прийняв пакет законодавства щодо децентралізації, завдяки якому доходи місцевих громад зросли на 40%.

Яценюк акцентував на тому, що на місця було передано низку функцій, у тому числі з реєстрації бізнесу, нерухомості, зі створення центрів надання адміністративних послуг тощо. Він наголосив, що у наступному році цю політику буде продовжено.

За словами Прем'єр-міністра, в наступному році доходи місцевих громад зростуть майже на 46 млрд грн, на регіональний розвиток та інфраструктурні проекти в держбюджеті виділено близько 6 млрд грн, у тому числі 1 млрд грн на 159 об'єднаних територіальних громад.

"Ці кошти повинні бути прозоро, чесно і відповідально використані новообраними керівниками місцевих рад. Не займайтесь політикою. Займайтесь тим, для чого вас обрали, - це допомога і робота на кожного жителя вашого міста, містечка і селища", - наголосив Яценюк.

ЯЦЕНЮК - БІЗНЕСУ: УРЯД ЗМЕНШ??В ПОДАТК?? І РОЗРАХОВУЄ НА ВЗАЄМНІСТЬ

28.12.2015

http://www.ukrinform.ua/rubric-economics/1937571-yatsenyuk-biznesu-uryad-zmenshiv-podatki-i-rozrahovue-na-vzaemnist.html

Завдяки зменшенню в два рази розміру єдиного соціального внеску бізнес отримав додатковий ресурс, тож уряд розраховує на його вихід з тіні і відмови від зарплат у конвертах.

Про це у програмі "10 хвилин із Прем'єр-міністром. Бюджет" заявив Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я хотів би звернутися безпосередньо до підприємців: радикальна реформа єдиного соціального внеску потребує вашого розуміння, вашої відповідальності і вашої позиції. Ми зменшили вам вдвічі ЄСВ, це дало вам додатковий ресурс. У результаті цього я прошу кожного українського підприємця вийти з тіні, перестати платити заробітні платні в конвертах", - сказав Яценюк.

Звертаючись до бізнесменів, Прем'єр-міністр зазначив, що вони отримали додатковий ресурс як на розвиток власного бізнесу, так і на підняття реальної заробітної платні кожного працівника.

"Вдвічі скорочений податок дає можливість для бізнесу розвивати своє підприємство і більше платити своєму працівнику. Тому я розраховую на взаємність. Тільки взаємна довіра і взаємна відповідальність дасть можливість нам далі будувати стабільну українську економіку", - наголосив Яценюк.

ЯРОШ ОГОЛОС??В ПРО В??ХІД ІЗ ПРАВОГО СЕКТОРА

28.12.2015

http://www.ukrinform.ua/rubric-politycs/1937687-yarosh-ogolosiv-pro-vihid-iz-ps-i-stvorennya-novogo-ruhu.html

Народний депутат, лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош оголосив про вихід із ПС і створення нового руху.

Про це він написав на сайті «Правого сектора».

«Я вважаю, що станом на сьогодні ПС як революційна структура виконав свою місію, і виконав її по повній… Я разом зі моєю командою виходжу з Національно-визвольного руху «Правий сектор». Ми ініціюємо створення нового громадсько-політичного руху, установчий з'їзд якого планується на лютий. Працюємо зараз над його розбудовою, концепцією діяльності, програмовими засадами», - пише він.

Як наголошує Ярош, він із командою, як і раніше, не відмовляються від революційного шляху, «але категорично заперечуємо псевдореволюційну діяльність, яка загрожує існуванню держави Україна і плямує репутацію патріотів».

Що стосується Добровольчого Українського корпусу, який захищав Піски, аеропорт, Широкине, Савур-могилу, створив медичний батальйон Госпітальєри, бійці якого врятували тисячі життів, то, як зазначає нардеп, «він має рости і розвиватися далі, перейти на якісно новий рівень. Тому 5-й і 8-й батальйони ДУК і медичний батальйон "Госпітальєри" реорганізовуються у Добровольчу Українську армію. Вона буде однією зі структур створюваного нами нового руху».

З "ЛНР" ЗІГНАЛ?? МІТ??НГ ПІД СТАН??ЦЮ: ХОЧУТЬ ПРОДУКТІВ У "СІРІЙ ЗОНІ"

28.12.2015

http://www.ukrinform.ua/rubric-regions/1937541-z-lnr-zignali-miting-pid-stanitsyu-hochut-produktiv-u-siriy-zoni.html

Мітинг жителів "ЛНР", організований керівництвом цієї псевдореспубліки, відбувся сьогодні поблизу контрольного пункту "Станиця Луганська". Люди вимагали перенести поближче до "ЛНР" логістичний центр, де можна придбати продукти.

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

"Близько півтори тисячі жителів так званої ЛНР зібрались сьогодні на сплановану керівниками псевдореспубліки мітинг-акцію поблизу КПВВ "Станиця Луганська" - з вимогами до української влади перенести гуманітарно-логістичний центр з підконтрольної Києву Станиці Луганської на нейтральну територію. На мітингу дуже багато студентів луганських вузів, їхні батьки, викладачі", - йдеться в повідомленні.

Основною причиною цього мітингу є гостра нестача продовольства і товарів першої необхідності в самопроголошеній "ЛНР". До того ж, ціни там на порядок вищі, ніж в Україні, а якість товарів, завезених контрабандним шляхом з Росії, залишає бажати кращого, зазначає прес-центр штабу АТО.

Особливістю пункту пропуску у Станиці Луганський є те, що перетинати лінію розмежування можливо лише пішки, бо свого часу проросійські бойовики зруйнували тут міст через Сіверський Донець. Піший перехід суттєво зменшує можливості закупки та доставки продуктів харчування та предметів першої необхідності. До того ж, це унеможливлює переміщення товарів у кількості, достатній для ведення торгівлі, а контрабандні шляхи завезення різноманітної продукції з території України постійно зменшуються.

"Ось ватажки так званої ЛНР і привезли людей, які вимагали, щоб КПВВ був перенесений на нейтральну територію, де не діють фіскальні обмеження, встановлені на вивезення товарів із зони АТО", - підкреслює прес-центр штабу.

АДВОКАТ КОРБАНА: ПРОТ?? ПОСАДОВЦІВ АМОСОВА ВІДКР??Л?? ПРОВАДЖЕННЯ

28.12.2015

http://www.ukrinform.ua/rubric-politycs/1937524-korbanu-stalo-zle-yomu-vimiryali-tisk-pokazniki-ne-rozgoloshuyut.html

До присутнього у залі Дніпровського райсуду Геннадія Корбана підійшли лікарі та виміряли йому тиск.

Про це  повідомляє кореспондент Укрінформу.

 Адвокат Корбана Оксана Томчук перервала свою заяву про відвід судді, тому, що за її словами, лідеру УКРОПу потрібна допомога.

«Прошу суд негайно перервати засідання і повернути мого підзахисного в лікарню», - сказала вона.

На запитання кореспондента Укрінформу щодо параметрів тиску, представник захисту пославсь на лікарську таємницю.

Наразі Корбану зібралися робити кардіограму і просять на це 20 хвилин.

В залі суду присутні лікар з клініки Амосова - Береговий, якому нардепи Денисенко та адвокат Томчук заявляють про недовіру і просять відійти від Геннадія Корбана.

При цьому адвокат Оксана Томчук заявляє - щодо посадових осіб клініки ім. Амосова відкрито кримінальне провадження Генпрокуратурою. За її словами, саме заступник головного лікаря Береговий надавав дозвіл про доправлення Корбана зі стаціонару на суд і стверджував, що його треба виписувати – «через 3 години після операції». Томчук наполягає, аби Береговий вийшов із зали суду.

АДВОКАТІВ КОРБАНА ЗАМІН??Л?? НА ДЕРЖЗАХ??СН??КА

28.12.2015

http://www.ukrinform.ua/rubric-politycs/1937700-advokativ-korbana-zaminili-na-derjzahisnika.html

У Дніпровському райсуді Києва, де досі триває судове засідання за справою лідера «Укропу» Геннадія Корбана, котрому призначать держзахисника з Київського міського центру надання безкоштовної правової допомоги.

Про це у Фейсбуці пише прес-секретар «Укропу» Євгенія Кравчук.

«Геннадію Корбану призначать державного захисника з Київського міського центру надання безкоштовної правової допомоги. Як випливає з ухвали судді Миколи Чауса, засідання суду має відновитися з приїздом адвоката, попередньо планується продовжити розгляд справи о 10 годині. Від своїх адвокатів політик відмовився, аби надати їм можливість відпочити – вони вже 27 годин перебувають у процесі. Сам Корбан виглядає дуже втомленим», - пише Кравчук.

Раніше повідомлялося, що адвокати Геннадія Корбана наполягають на тому, що «прокурор у справі є особою заангажованою», і тому вимагають його відводу. Суддя Дніпровського райсуду м. Києва Чаус вийшов до нарадчої кімнати для розгляду клопотання адвокатів про відвід прокурора.

АДВОКАТ??: КАРДІОГРАМА «МОЛОДША» ЗА КОРБАНА НА 17 РОКІВ

28.12.2015

http://www.ukrinform.ua/rubric-politycs/1937673-advokati-kardiograma-molodsha-za-korbana-na-17-rokiv.html

У Дніпровському райсуді Києва, де досі триває судове засідання за справою лідера «Укропу» Геннадія Корбана, захист заявив клопотання про відвід покурора.

Про це у Фейсбуці пише прес-секретар «Укропу» Євгенія Кравчук.

«Замість результатів медичного обстеження Геннадія Корбана, слідчі Генпрокуратури у справі представили судді результати кардіограми іншої особи – громадянина Бутейкіна 1987 року. Коли факт фальсифікації був виявлений суддею, прокурори взялися розшукувати начебто «справжні» результати обстеження лідера УКРОПу. Сторона захисту заявляє про фальсифікацію доказів та відвід прокурора, який вчинив службове підроблення», - пише Кравчук.

Також повідомляється, що адвокати Геннадія Корбана наполягають на тому, що «прокурор у справі є особою заангажованою», і тому вимагають його відводу. Суддя Дніпровського райсуду м. Києва Чаус М.О. вийшов до нарадчої кімнати для розгляду клопотання адвокатів про відвід прокурора.

СПРАВА КОРБАНА: СУДДЮ НЕ ВІДВЕЛ??, ВІН РОЗГЛЯДАЄ ЗАПОБІЖН??Й ЗАХІД

28.12.2015

http://www.ukrinform.ua/rubric-politycs/1937663-sprava-korbana-suddyu-ne-vidveli-rozglyadae-zapobijniy-zahid.html

У Дніпровському суді м. Києва досі йде засідання у справі лідера «Укропу» Геннадія Корбана. Суд залишив без розгляду клопотання захисту про відвід судді Чауса.

Про це у Фейсбуці пише голова прес-центру «Укропу» Євгенія Кравчук.

«Суддя Чаус повернувся до розгляду клопотання про зміну запобіжного заходу для Геннадія Корбана - клопотання про його відвід інший суддя залишила без розгляду», - зазначає вона.

Раніше слідчий суддя Дніпровського районного суду Києва Оксана Бірса відмовила стороні захисту Геннадія Корбана у забезпеченні судово-медичного обстеження.

МІСІЯ ОБСЄ ПІДТВЕРД??ЛА, ЩО ПОТРАП??ЛА ПІД ОБСТРІЛ

28.12.2015

http://www.ukrinform.ua/rubric-society/1937560-misiya-obse-pidtverdila-scho-potrapila-pid-obstril.html

У СММ ОБСЄ підтвердили, що їхні автомобілі потрапили сьогодні під обстріл у районі Комінтернового.

Про це йдеться на офіційній сторінці місії у Фейсбуці.

"Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні підтверджує, що сьогодні, 27 грудня 2015 року, об 11:20 у районі Комінтернового стався інцидент із застосуванням стрілецької зброї. Ніхто із співробітників СММ не постраждав, машини ОБСЄ не отримали пошкоджень. Команда СММ була змушена покинути район відразу після інциденту і повернулася на базу в контрольований "ДНР" Донецьк", - йдеться у повідомленні.

У місії пообіцяли надати більш детальну інформацію пізніше.

Нагадаємо, Міністерство оборони України попереджало, що бойовики готують провокацію, щоб дискредитувати ЗСУ, - намагалися направити патруль СММ ОБСЄ в засідку, де переодягнуті у форму ЗСУ терористи планували обстріляти і знищити представників місії.

Як повідомляв Укрінформ, заступник командуючого корпусом "Міноборони ДНР" Едуард Басурін повідомив сьогодні, що потрапив під снайперський вогонь у Комінтерновому разом із представниками місії ОБСЄ та Спільного центру контролю і координації припинення вогню на Донбасі.

У свою чергу прес-центр АТО повідомив, що сьогодні станом на 15:00 у районі проведення АТО українська сторона взагалі не здійснила жодного пострілу, незважаючи на 14 провокаційних обстрілів зі стрілецької зброї і гранатометів з боку бойовиків.

Нагадаємо, 22 грудня бойовики зайняли Комінтернове, що знаходилося в "сірій" зоні. Потім вони покинули населений пункт і вивели з селища важке озброєння. Але 25 грудня до Комінтернового знову повернулися проросійські незаконні збройні формування.

НІЧ В АТО: БАНД??ТІВ ВЧАСНО В??ЯВ??Л?? І ВІДІГНАЛ??

28.12.2015

http://www.ukrinform.ua/rubric-society/1937641-nich-v-ato-banditiv-vchasno-viyavili-i-vidignali.html

Впродовж минулої доби злочинці 35 разів порушили умови припинення вогню у зоні проведення АТО. З 18-ї години до опівночі бойовики 13 разів застосовували зброю.

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

Зокрема, по наших позиціях у Широкиному ворог прицільно вдарив із великокаліберних кулеметів та гранатометів.

На ділянці лінії розмежування «Донецьк - Горлівка» бандити зі стрілецької зброї, зокрема ворожий снайпер, обстріляли один із наших опорних пунктів східніше н.п. Новоселівка. Згодом неподалік селища Новоселівка-2 невелика група бойовиків спробували перевірити пильність та надійність оборони українських захисників. Бандити були вчасно виявлені, в результаті півгодинного бою противник відступив. Серед нападників можливі втрати.

Окрім того, проросійські бандформування ввечері кілька разів відкривали неприцільний вогонь зі стрілецької зброї, гранатометів та великокаліберних кулеметів біля Пісків, Адіївки, Новгородського та Троїцького.

Після опівночі не зафіксовано жодного випадку порушення російсько-терористичними військами режиму «повної тиші».

АНАЛІТ??КА

ЯДЕРНЕ ПЕРЕОЗБРОЄННЯ РОСІЇ. БЛЕФ І РЕАЛЬНІСТЬ

28.12.2015

Під бравурністю заяв ораторів Кремля приховується далеко не проста ситуація в РФ

Як відомо, керівництво Російської Федерації бачить однією з ключових загроз безпеці РФ систему ПРО США. На думку Кремля, її завданням є «нейтралізація російського ядерного щита за будь-яку ціну». Тому російські лідери прагнуть чи принаймні демонструють бажання максимально нейтралізувати цю загрозу.

Повну версію аналітики читайте за посиланням:

http://www.ukrinform.ua/rubric-abroad/1936963-yaderna-zbroya-rosiji-blef-i-realnist.html

Пропонуємо Вам черговий випуск щоденного інформаційно-аналітичного вісника «Єдина Країна». 

На його сторінках систематизовані новини з найгарячіших точок держави, розміщені інформаційні та аналітичні матеріали за підсумками прес-конференцій, брифінгів, зустрічей, фахових дискусій, організованих Інформаційно-аналітичним центром «Єдина Країна» спільно із зацікавленими міністерствами, відомствами, державними установами, громадськими організаціями, правовими інституціями тощо.

Будемо вдячні за критичні зауваження й пропозиції щодо змісту й форми подачі матеріалу. Охоче використаємо їх у процесі вдосконалення нашого продукту.

Згідно із Законом України «Про інформаційні агентства» ст.26 продукція інформаційного агентства є його власністю. При розповсюдженні відомостей і матеріалів Укрінформу іншими засобами масової інформації посилання на Укрінформ є обов’язковим.

Головна редакція підготовки та випуску  

інформаційної продукції, відповідальна за випуск Татаренко І.В.

Тел.: (044) 279-24-41

джерело: укрінформ


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар