Ляшко: Кращого банкіра Гонтарєву повісити на кращому стовпі (відео)

Ляшко: Кращого банкіра Гонтарєву повісити на кращому стовпі (відео)

2016-01-22 18:40:55

Ляшко: Кращого банкіра Гонтарєву повісити на кращому стовпі (відео)

Народний депутат України, лідер опозиційної фракції Радикальної Олег Ляшко в ефірі телеканалу "newsone" розповів громадянам про принципи роботи фінансової системи держави та шляхи подолання економічної кризи в Україні. 
"Підняти нашу економіку просто: якщо сировина дешева, а готовий продукт – дорогий, значить треба не борошно експортувати, а булочки. Основний покупець сировини сьогодні - Китай, проте їхня економіка за останній рік зросла всього на 2%, відповідно і ціна на сировину знизилась", - пояснив радикал.
Депутат також розкритикував кредитну політику нинішнього уряду, адже живучи від траншу до траншу країна не матиме шансів на економічне зростання. 
"Важливі не прізвища міністрів, а економічна програма, а у нас її немає. Ми повинні використовувати кредити для відновлення та розвитку власної промисловості, натомість уряд тільки латає дірки", - підкреслив Ляшко.
Радикал зазначив, що голова НБУ Валерія Гонтарєва також несе відповідальність за фінансову кризу.
"Гонтарєва мільярди виділили на рефінансування банків, гроші в офшори, а банки - лопнули. На кращому стовпі такого найкращого банкірі повісити", - пояснив Ляшко


джерело: Олег Ляшко


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар