Гомін Галичини

Дрогобицьким депутатам порадили не просити для міста особливого економічного статусу

Дрогобицьким депутатам порадили не просити для міста особливого економічного статусу

2016-03-31 17:57:51

Дрогобицьким депутатам порадили не просити для міста особливого економічного статусу

Сьогодні, 31 березня, на черговій сесії Дрогобицької міської ради планувалось внесення до порядку денного питання «Про звернення до народних депутатів Верховної Ради України щодо прийняття Закону України «Про особливий економічний статус м.Дрогобича Львівської області».

Про це повідомив власкор ia zik.

На думку депутата Львівської обласної ради Михайла Задорожного, яку він висловив на сесії, така постановка питання є неправильною. «Подібні спроби робила Запорізька обласна рада, – зазначив М. Задорожний. – Не хочеться, щоб Дрогобич потрапив до списку міст, які перебувають в орбіті відцентрових сил, що не відповідає настроям його мешканців».

«Наміри у тих, хто готував, проект рішення і звернення, благі, – сказав М. Задорожний в коментарі ia zik. – Йдеться про те, щоб у місті залишалось більше податків, які можна було б спрямувати на його розвиток. Я також цього хочу. Але це потрібно робити в масштабах цілої країни, а не одного Дрогобича».

Нагадаємо, що Михайло Задорожний категорично не погоджувався, коли міська рада відмовлялася приймати на фінансування профтехосвіту, хоча цього вимагав Закон України, рекомендував боротися за справедливе вирішення питання щодо утримання училищ в рамках законодавства України. Врешті-решт на наступних засіданнях ради депутати проголосували за виділення коштів для профтехучилищ на заробітну плату, стипендії учням і комунальні послуги за січень-лютий. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2016/03/31/drogobytskym_deputatam_poradyly_ne_prosyty_dlya_mista_osoblyvogo_ekonomichnogo_686312

джерело: Іван Тихий


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар