Гомін Галичини


Радник міського голови Самбора отримав номінацію «Ворог преси»

Радник міського голови Самбора отримав номінацію «Ворог преси»

2016-06-09 18:10:48

Радник міського голови Самбора отримав номінацію «Ворог преси»

Радник міського голови Самбора отримав номінацію «Ворог преси»

До Дня журналіста секретаріат обласної організації Національної спілки журналістів України традиційно визначив чергового номінанта на антизвання «Ворог преси» на Львівщині. Ним став депутат Самбірської міської ради, радник міського голови Ярослав Кузьмяк.

«Антизвання «Ворог преси» є ознакою морального осуду людини чи організації, яка за оцінкою ЛОО НСЖУ, вчинила дії, що загрожують свободі слова, чинять тиск на засоби масової інформації та журналістів. Антизвання «Ворог преси» надається за морально-психологічний, незаконний, неправовий та економічний тиск на засоби масової інформації та журналістів; небажання оприлюднювати публічну інформацію про свою діяльність та прийняті рішення, умисне приховування публічної інформації; порушення норм моралі та нехтування визнаними у Європі засадами свободи слова; подання незаконних та необґрунтованих судових позовів за надуманими чи штучними причинами до засобів масової інформації, журналістів, професійних чи творчих спілок журналістів», – розповів заступник голови обласної організації спілки журналістів Андрій Болкун.

Ініціювали присвоєння антизвання «Ворог преси» Я.Кузьмяку журналісти низки засобів масової інформації Самбора. Він висловлював відверті погрози на адресу журналіста Юрія Леськіва, якому пообіцяв «повідривати ноги». В розмові з редактором «Самбірських вістей» Андрієм Цепком радник міського голови Самбора також сказав, що «… гавкати Юрій Леськів буде доти, поки йому хтось не зломе хребет в якомусь місці…». Існує диктофонний запис цієї розмови. Він став підставою звернення Ю. Леськіва із заявою про тиск та погрози до поліції та обласної прокуратури.

 

Самбірським відділом поліції ГУ Національної поліції у Львівській області відкрито провадження у даній справі.

 -- 

Андрій Болкун,
067-370-04-40, 050-674-15-35, 093-437-25-82
 

джерело: НСЖУ


Що ще читають на цю тему

Трускавець онлайн: Бойові дії та зрив 12 сесії (батальйон ім. В. Куца) (відео)

Трускавець онлайн: Анонс заходів на День міста Трускавця (відео)

У Дрогобичі стартував фестиваль дитячого спорту

Садовий: «Значна кількість міст у Львівській області відмовили приймати сміття зі Львова»
Коментарів немає
Додати коментар


Коментар