Гомін Галичини


Соціально-відповідального громадянина треба виховувати із шкільної парти

Соціально-відповідального громадянина треба виховувати із шкільної парти

2016-07-20 17:22:12

Соціально-відповідального громадянина треба виховувати із шкільної парти

Соціально-відповідального громадянина треба виховувати із шкільної парти

Таку думку висловив депутат Бориславської міської ради, директор загальноосвітньої школи № 3 Володимир Драган – один із підписантів договору про співпрацю із Стрийським  місцевим центром із надання безоплатної вторинної правової допомоги. Цей договір недавно підписано в приміщенні Бориславської міської ради на прес-конференції. Захід організували та провели: Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги та служба у справах дітей Бориславської міської ради та дирекція загальноосвітньої середньої школи  № 3 міста Борислава.
 

Під час заходу Марія Николаїшин – директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги розповіла про діяльність центру за рік діяльності на території міста Борислава та про налагоджену співпрацю. Вона також подякувала представникам місцевої влади за успішну взаємодію. Заступник Бориславського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Богдан Монастирський звернув увагу на основні очікування місцевої влади від співпраці із Стрийським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги. 
 

Ганна Подставек – начальник служби у справах дітей  висловила ряд конкретних пропозицій щодо поглиблення взаємодії із Стрийським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою забезпечення доступу вразливих категорій дітей. 
 

Директор загальноосвітньої середньої школи № 3 міста Борислава, депутат  Бориславської міської ради Володимир Драган
подякував фахівцям Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  за ініціативу підписання договору про співпрацю.

На прес - конференції підписано договір про співпрацю між службою у справах дітей Бориславської міської ради та Стрийським міським центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Згідно цього договору при службі у справах дітей започатковується діяльність дистанційного консультативного пункту. Відтепер завдяки діяльності дистанційного консультативного пункту діти та їх офіційні представники з метою захисту прав зможуть при допомозі спеціалістів служби заповнити звернення  на отримання безоплатної вторинної правової допомоги. Водночас на базі загальноосвітньої середньої школи № 3 міста Борислава започаткує діяльність центр громадської активності. Саме там проводитимуться різні заходи, які будуть спрямовані на формування навичок  активного громадянина. До діяльності цього центру окрім учнів долучатимуться також і батьки.

Марічка Бойко

джерело: Марічка


Що ще читають на цю тему

Пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань реалізовуватиме на Львівщині

У Дрогобичі планується відкриття квест-кімнати під назвою "lost"

Щомісяця у середньому КП “Дрогобичводоконал” виявляє 10 несумлінних споживачів

Дзідзьо кобіта Дрогобич (відео)
Коментарів немає
Додати коментар


Коментар