Гомін Галичини


У Трускавці на Міжнародному кінофестивалі покажуть фільм про долі українських заробітчан в Італії

У Трускавці на Міжнародному кінофестивалі покажуть фільм про долі українських заробітчан в Італії

2016-08-05 16:27:26

У Трускавці на Міжнародному кінофестивалі покажуть фільм про долі українських заробітчан в Італії

На 15-19 вересня цього року у Трускавці заплановано проведення Міжнародного фестивалю телевізійних фільмів «Корона Карпат». Про це інформує наше власне джерело з посиланням на організаторів фестивалю.

У програмі кінофестивалю передбачені показ сучасного українського та аргентинського кіно, майстер-клас на тему «Створення та розвиток фільм комісій в Україні» за участі представників Асоціацій фільм комісій Грузії та Італії, творчі зустрічі з провідними кіноакторами. Вже традиційним стає пункт «Світ очима місцевих кінематографістів», де свої вміння зможуть показати і таланти кінематографії з нашого регіону. Натомість новинкою стане презентація дитячого кінофестивалю «Золотий ключик».

Як каже директор кінофестивалю «Корона Карпат», депутат Трускавецької міської ради Олег Карпин, нещодавно він провів зустріч з головою Державного агентства України з питань кіно Пилипом Іллєнко, на якій з ним та представниками кіноіндустрії було узгоджено питання по Кінофоруму з питань розвитку кіно-комісій в Україні. Кінофорум пройде в рамках Кінофестивалю «Корона Карпат».

Окрім відомих кіноакторів у Міжнародному  телевізійних фільмів «Корона Карпат» участь візьмуть та доповіді виголосять директор Генуезько-Лігурійської Фільмкомісіїї (Італія) та Голова Правління Мережі Європейських Фільмкомісій Андреа Рокко, голова Департаменту Міжнародних Відносин Регіонального Аудівізуального Фонду Фріулі-Венеція-Джулія Алессандро Гропплеро, представники Національного Кінофонду Грузії, а також ко-продюсери українсько-італійського фільму “Гніздо Горлиці” (2016 р.) про непрості долі українських заробітчан в Італії Фабіо Канепа та Андрій Суярко. Фільм буде показано в рамках проведення кінофестивалю.

джерело: Трускавецький вісник


Що ще читають на цю тему

Затримано учасників організованої злочинної групи, які налагодили бізнес

Сьогодні стало відомо ім`я лауреата Міжнародної премії імені Івана Франка

У Дрогобичі до Дня міста відбудеться масовий забіг на дистанцію 925 метрів

Адміністраторів міського та районного ЦНАПів навчали вдосконаленню надання адмінпослуг
Коментарів немає
Додати коментар


Коментар