Гомін Галичини


Протест “з родзинкою”: стебничанин прикував себе до власного бігборду

Протест “з родзинкою”: стебничанин прикував себе до власного бігборду

2016-08-12 21:38:30

Протест “з родзинкою”: стебничанин прикував себе до власного бігборду

Підприємець зі Стебника прикував себе ланцюгом до бігборду та оголосив голодування. Таким чином стебничанин протестує проти дій місцевої влади, яка прийняла рішення знести рекламні щити та кіоск, що належать йому.

13942675_1726218337643795_1933364374_n 13883708_1726220710976891_1669471798_n

Стебницький підприємець Петро Бохняк, який, за попередньою інформацією, володіє кіоском та рекламними щитами на території міста, впродовж останнього часу ніяк не міг знайти спільної мови з владою. За словами чоловіка, він щомісячно сплачував податок до місцевого бюджету, однак влада Стебника прийняла рішення знести його кіоск та два бігборди.

Сьогодні, 12 серпня, після демонтажу кіоску та одного з рекламних щитів, чоловік не знайшов кращого способу, аніж прикувати себе до другого бігборда. Лише такий красномовний жест, на думку стебничанина, може привернути якнайбільше уваги до його проблеми та зупинити дії влади.

Петро Бохняк також заявив, що своїми діями, представники стебницької влади намагаються помститись йому за давній розкол партії “Батьківщина”, до якого начебто доклався підприємець. Наскільки правдивою є ця версія наразі стверджувати важко. Однак бажаний резонанс навколо себе винахідливий бізнесмен таки створив, адже його фото вже активно ширяться інтернетом.

Наразі підприємець продовжує стояти, прикутий, на вулиці Грушевського, біля кінцевої зупинки автотранспорту Трускавець-Стебник. Влада Стебника поки ніяк не відреагувала на дії чоловіка та жодних офіційних коментарів з цього приводу не оприлюднила.

Ніна ФЕДЬКО

комент :

Стебник Міська Рада ·

 
Шановні мешканці міста Стебника та всі зацікавлені.
Сьогодні у місті сталася незвичайна подія - людина добровільно обмежила свою свободу пересування в знак протесту нібито незаконних дій влади. 
Щиро поважаємо цей поступок, віримо і не будемо перешкоджати свободі волевиявлення, але...
До п. Бохняк
Демократія - це не та політична система, яку Шановний протестувальник чомусь зрівняв з анархією. Демократія - це свобода волевиявлення, та, в той же час, обов"язкове виконання правил, встановлених громадою.
Місто Стебник, а зокрема окремі його мешканці, повинне почати жити за правилами. Коли стоїть кіоск - потрібно платити за землю, на якій він стоїть; стоїть білборд - знову потрібно платити за землю...
Звинувачення п.Бохняка, що влада незаконно демонтувала його власність (окремі споруди) можуть бути оскаржені в суді, але до моменту такого оскарження шановний підприємець може надати на розгляд громади скановані копії дозволів на встановлення білбордів, документи на земельні ділянки, а також документи на споруди.
У випадку визнання своїх майнових прав на зазначені об"єкти, виконком Стебницької міської ради залишає за собою право вимагати відшкодування матеріальних та моральних збитків за незаконне використання майна громади (землі комунальної власності) в період з 2011 року, на яких були самочинно розташовані демонтовані об"єкти.

 

джерело: Nina fedko


Що ще читають на цю тему

Може дрогобицькі підприємці візьмуть до уваги досвід трускавчан?

До уваги дрогобичан: 17 серпня не буде води!

У Дрогобичі на вулиці Коновальця споруджують сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям

Перевізниками відшкодовуватимуть витрати за перевезення пільговиків
Коментарів немає
Додати коментар


Коментар