Гомін Галичини


«Я б розвалив Дрогобицький онкодиспансер бульдозером», – депутат ЛОР

«Я б розвалив Дрогобицький онкодиспансер бульдозером», – депутат ЛОР

2016-09-26 17:42:20

«Я б розвалив Дрогобицький онкодиспансер бульдозером», – депутат ЛОР

Депутати Львівської обласної ради виїдуть у Дрогобицький онкологічний диспансер для того, щоб вивчити можливість фінансування цього закладу з обласного бюджету.

Таке рішення ухвалила постійна комісія з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради, повідомляє кореспондент leopolis.news.

Із пропозицією фінансувати Дрогобицький онкодиспансер з обласного бюджету до ради звернувся депутат Михайло Задорожний. Він зазначив, що Дрогобичу бракує 50 млн грн на медицину, зокрема на онкодиспансер.

Директор лікарні Андрій Шевкевич розповів, що в диспансері невчасно виплачують заробітну плату. Щороку на зарплати 92 працівникам закладу потрібно 5,7 млн грн. Крім того, приміщення диспансеру потребує ремонту, адже йому вже сто років.

Однак головний лікар Львівського обласного онкологічного диспансеру Ігор Ковальчук наголосив, що недоцільно переводити фінансування дрогобицької лікарні на обласний бюджет, а потрібно закрити її.

«Я б розвалив Дрогобицький онкодиспансер бульдозером. На баланс цієї лікарні я брати не буду. У моєму центрі без проблем можна лікувати пацієнтів, яких лікує онкодиспансер у Дрогобичі», – сказав Ігор Ковальчук.

Директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Богдан Чечотка також вважає, що онкодиспансер у Дрогобичі варто закрити, адже пацієнтів цього закладу можуть лікувати у Львові.

Михайла Задорожного пропозиції обурили, він назвав депутатів корупціонерами та пообіцяв порушити це питання на сесії обласної ради.

Леся БУРБАН, leopolis.news

джерело: Юрій Федчак


Що ще читають на цю тему

Правопросвітницькі заходи у рамках святкування Дня Дрогобича

Максимов, Стахнів і «ДроАртДей»: фестиваль актуального мистецтва в Дрогобичі

Аншлаг в театрі. Когда остаётся топор и... вера

З нагоди дня міста вулицями давнього Дрогобича відбувся легкоатлетичний забіг на 925 метрів
Коментарів немає
Додати коментар


Коментар