Запущений в роботу Урядом Яценюка «СЕТАМ» за минулий рік відрахував до держбюджету понад 230

Запущений в роботу Урядом Яценюка «СЕТАМ» за минулий рік відрахував до держбюджету понад 230

2016-12-06 17:01:05

Запущений в роботу Урядом Яценюка «СЕТАМ» за минулий рік відрахував до держбюджету понад 230

Два роки Верховної Ради: ухвалено 160 законів за ініціативи Уряду Арсенія Яценюка та 153 - за ініціативи «Народного фронту»

Підведення підсумків роботи Верховної Ради viii скликання за два роки роботи свідчать про те, що з 530 ухвалених законів 160 були ініційовані Урядом на чолі з Прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком, а 153 – депутатами фракції «Народного фронту». Починаючи з 27 листопада 2014 року, на розгляд Парламенту було внесено 8 106 законопроектів, з них 2 613 – депутатами фракції «Народний фронт», 448 – Урядом Арсенія Яценюка. За цей час фракція «Народного фронту» неодноразово визнавалася найбільш дисциплінованою та найбільш реформаторською. Так, згідно дослідження voxukraine, у рейтингу ТОП-100 депутатів, які найчастіше голосують за реформаторські законопроекти, 48 - представники «Народного фронту». Комітет виборців України своєю чергою дослідив, що «Народний фронт» на 82% виконав свою передвиборчу програму, посівши таким чином перше місце серед усіх парламентських партій. Депутати фракції регулярно очолювали рейтинги мажоритарників, які найактивніше працюють за показниками законодавчої роботи та активності у виборчих округах. Зокрема, згідно дослідження ОПОР??, Ігор Гузь, Максим Бурбак, Павло Дзюблик та Олександр Кодола були найактивнішими серед мажоритарників в серпні, вересні та жовтні 2016.

СБУ має виявляти серед народних депутатів агентів впливу іноземних спецслужб

Служба Безпеки України, зокрема контррозвідка, мала б перевіряти народних депутатів на предмет того, чи не є вони агентами впливу іноземних спецслужб. «Якщо на початку нашого viii скликання не було ілюзій лише щодо «Опозиційного блоку», то зараз ми бачимо, які речі робить та ж «Батьківщина», маса позафракційних, різні там капліни і т.д. Виникає питання: панове, на чий млин ви, власне, воду ллєте?», - наголосив представник фракції «Народний фронт» Дмитро Тимчук. Парламентар нагадав про план «Шатун», який ФСБ намагається реалізувати за допомогою «п’ятої колони» всередині України. За його словами, «дуже багато речей, які викладені в цьому плані, повністю співпадають з тими тенденціями, які проявлялись в Україні навіть не в цьому році, а ще в минулому, а також, без жодних сумнівів, співпадають з тією лінією, яку російські спецслужби проводили по відношенню до України останнім часом». Разом з тим, на думку Дмитра Тимчука, за останні два роки СБУ, зокрема контррозвідка, суттєво змінилася у кращий бік.

На Луганщині відкрився четвертий сервісний центр МВС нового зразка

У місті Сєвєродонецьку Луганської області відкрився новий сервісний центр МВС, що відтепер заміняє МРЕВ. Центр, розташований на вул. Маяковського, 2А, надаватиме адміністративні послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та обміну посвідчень водія та інші послуги сервісних центрів МВС. «Це вже четвертий сервісний центр МВС нового зразка. Для нас важливо, аби громадяни на сході України отримували послуги так само якісно, комфортно та спокійно. Сьогодні ми зробили ще один крок на шляху реформи. Наша мета – надавати якісний сервіс без корупції: відкриті офіси, сучасні технології, клієнтоорієнтований персонал, а також моніторинг роботи працівників та зворотній зв’язок», – зазначає Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. У центрі працює електронна черга та інформаційний бокс, є оснащений екзаменаційний клас. Громадян зможуть одночасно обслуговувати семеро адміністраторів.

Учасники бойових дій та діти загиблих в АТО отримають державну підтримку для здобуття професійної та вищої освіти

За пропозицією Міністра освіти і науки, представника партії «Народний фронт» Лілії Гриневич Уряд затвердив порядок та умови надання п’яти категоріям громадян державної підтримки для здобуття професійної та вищої освіти. «Це дуже важливий проект постанови, який ми досить довго узгоджували, але він нарешті врегульовує умови надання державної цільової підтримки для цих вразливих категорій громадян. Зокрема, це пов’язано з безоплатним навчанням, надання безкоштовних комплектів підручників тощо», - наголосила Лілія Гриневич. Підтримка надаватиметься, зокрема, учасниками бойових дій, дітям осіб, визнаних учасниками бойових дій, дітям, один із батьків яких загинув (пропав безвісти або помер) внаслідок захворювання, одержаного в період участі в АТО та дітям, що зареєстровані як внутрішньо переміщені особи. А також сім'ям працівників органів внутрішніх справ України, поліцейських, які загинули або померли внаслідок поранення, одержаних під час участі в АТО.

Розвиток прикордонної інфраструктури - практичний вимір європейської інтеграції України

Міністр інфраструктури, представник партії «Народний фронт» Володимир Омелян під час зустрічі з польським колегою Анджеєм Адамчиком обговорили розбудову прикордонної інфраструктури, перспективи взаємодії в рамках Нового Шовкового шляху та активізацію співпраці в залізничній галузі. За словами Володимира Омеляна, європейська інтеграція України має не тільки політичний і економічний виміри, а й цілком практичне наповнення. «Наше завдання - так розвинути прикордонну інфраструктуру, щоб будь-який подорожуючий не відчував різниці у якості доріг, роботі пропускних пунктів, розвитку інфраструктури загалом», - наголосив він. За словами очільника Мінінфраструктури, проблему черг на кордоні можна вирішити вже в найближчій перспективі завдяки активізації двосторонньої співпраці. Також сторони обговорили можливість продовження маршруту потягу сполученням Київ-Львів до польського міста Перемишль.

Запущений в роботу Урядом Арсенія Яценюка «СЕТАМ» за минулий рік відрахував до держбюджету понад 230 млн грн

Державне підприємство СЕТАМ, яке є адміністратором Системи електронних торгів арештованим майном, за операційний рік, який завершився 25 жовтня, відрахував до державного бюджету понад 230 мільйонів гривень. «Ми створили зручну систему для покупців, які можуть зараз придбати будь-яке арештоване майно, яке продається державою в нашій системі. Але основний результат – ми забезпечили надходження до бюджету, яке не могло бути за старої корупційної системи реалізації арештованого майна», - зазначив Міністр юстиції, представник партії «Народний фронт» Павло Петренко. Він нагадав, що СЕТАМ як пілотний проект був впроваджений у 2014 році. «Тоді Уряд на чолі з Арсенієм Яценюком підтримав ініціативу Міністерства юстиції і зламав багаторічну корупційну схему непрозорої реалізації арештованого майна. Обсяг конфіскованого майна на той час оцінювався у 80 млрд грн. Все це майно реалізовувалося до 2014 року через непрозорі схеми», - зауважив Павло Петренко. За його словами, вже у перший рік діяльності СЕТАМ фактичне зростання стартової ціни лотів, які виставлялися на електронний майданчик, становило 20-25%. Абсолютна більшість лотів продавалися без зниження вартості. Почали реалізовуватися товари, які раніше просто списувалися: мобільні телефони, побутова техніка, одяг.

Мінмолодьспорт спільно з громадянським суспільством підготували проекту закону «Про молодь»

Понад 200 молодих експертів з усієї України взяли участь у регіональних обговореннях, експертних зустрічах, skype-конференціях та фінальному обговоренні проекту Закону України «Про молодь». Як наголосив Міністр молоді та спорту, представник партії «Народний фронт» Ігор Жданов, тісна співпраця дає кращі результати та мотивує молодих людей безпосередньо долучатись до практичної реалізації молодіжної політики. «Саме тому ми доклали максимум зусиль, щоб залучити молодь, молодіжних експертів до удосконалення законопроекту «Про молодь», - зазначив він. За словами Ігоря Жданова, важливим результатом всеукраїнського обговорення законопроекту є не тільки удосконалений текст закону. Головне — це усвідомлення молодими людьми, які брали участь у обговореннях, своєї ролі та відповідальності за майбутні зміни, що стосуються кожного. Першу редакцію законопроекту було розроблено та подано до Верховної Ради групою народних депутатів у грудні 2015 року. Протягом 2016 року відбулась низка громадських обговорень у регіонах (Дніпро, Одеса, Львів, Харків, Краматорськ) і фінальне обговорення у Києві.

джерело: вісник НФ






Що ще читають на цю тему



Коментарів немає
Додати коментар


Коментар