Гомін Галичини


У дрогобицькій «Тустані» побили журналістку Вікторію Лишик

2017-01-05 15:00:04

Адвокат, засновник ГО «Правова автодопомога» Світлана Ловінська 4 січня звернулася до журналістів по допомогу: двері її офісу, який вона орендує у дрогобицькому КП «Туристичний комплекс «Дрогобич» (донедавна – готель «Тустань»), виявилися опечатаними та закріплені шурупами. Впродовж огляду місця подій Світлана Степанівна запросила журналістів завітати до юриста комунального підприємства Олега Проця за поясненнями цієї оказії, позаяк самого директора на робочому місці не було. Але далі події розвивалися досить стрімко.
Під час суперечки між двома юристами з питання неправомірного перешкоджання Світлані Ловінській адвокатської та громадської діяльності, яка виникла у бухгалтерії підприємства, головний бухгалтер Тетяна Федорова у присутності співпрацівників, правоохоронця та запрошених осіб несподівано напала на журналістку Вікторію Лишик, яка фіксувала події на свій фотоапарат. У результаті сутички головбух нанесла удари по обличчі журналістки Вікторії та вихопила з її рук фотоапарат.
Відтак редактор інформаційного порталу «Лайф Інфо» Вікторія Лишик звернулася із заявою у поліцейське відділення міста. Під час дачі показань у Вікторії пішла з носа кров. Згодом журналістка опинилася у лікарні. Лікарі встановили діагноз: «Забій кісток носа і м’яких тканин голови, черепно-мозкова травма, струс головного мозку, клінічно твереза».
Згодом двері у кабінет Світлани Ловінської було відчинено, доступ до комп’ютера, інших технічних приладів та документації відкрито. Директор КП «Туристичний комплекс «Дрогобич» Микола Крук до кінця робочого дня у своєму кабінеті так і не появився.
https://youtu.be/fgj9ny3zols

Юрій Федчак, кореспондент «Гомін Галичини»

Коментарі вимкнені


джерело: Theyoufed

версія для друку
версія
для друку

Що ще читають на цю тему

Вчителі дрогобицької гімназії пікетуватимуть міську раду

28 грудня 2016 року Комунальне підприємство "Управління капітального будівництва"

ФОТОКОНКУРС “НОВОРІЧН?Й ВІДБЛ?СК РАТУШІ”

БО "Центр милосердя" м.Дрогобич. Гурт "Родина" вітає з Новим роком та Різдвом Христовим (відео)
Коментарів немає
Додати коментар


Коментар