Діти з прифронтової зони Авдіївки повертаються з Дрогобича додому

Діти з прифронтової зони Авдіївки повертаються з Дрогобича додому

2017-01-12 14:08:16

Діти з прифронтової зони Авдіївки повертаються з Дрогобича додому

У середу, 11 січня, з Дрогобича до рідної Авдіївки повертаються 26 дітей та 4 педагогів, які ще 5 січня приїхали святкувати Різдво у Дрогобичі. Впродовж усіх днів діти перебували у сім’ях дрогобичан. Також діти побували на екскурсіях у містах Дрогобичі та Львові, відвідали садибу Івана Франка (с. Нагуєвичі), брали участь у святкуваннях Різдва на площі Ринок у Дрогобичі, побували у гірськолижному комплексі «Буковиця».

Вчора, 10 січня, у Мармуровій залі Дрогобицької міської ради відбулася зустріч дітей та педагогів з міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою, його заступником Василем Качмарем та депутатом обласної ради Василем Масним.

Спершу міський очільник поспілкувався з дітьми про їхні враження від перебування на Галицькій землі, зокрема святкуванні Різдва у Дрогобичі.

Відтак Тарас Кучма побажав гостям миру на Сході України і відзначив, що Схід, Захід, Північ та Південь — єдиний український народ і Україна у нас одна. Також міський голова висловив побажання, щоб зв’язок, який вдалося налагодити між Дрогобичем і Авдіївкою не переривався.

Від імені гостей також прозвучали слова подяки за теплий і дружній прийом. Одна з педагогів зізналася, що перед поїздкою батьки дітей були збентежені тим, що їхні діти їдуть на Західну Україну, але після прийому дрогобичанами та святкуванні Різдва у Дрогобичі, вони тепер розуміють, що ці занепокоєння були зайвими. На згадку про Авдіївку керівництву міста діти подарували сувеніри та символіку рідного міста.

У кінці зустрічі кожній дитині та педагогам Тарас Кучма також вручив подарункові пакети зі солодощами, сувенірами, фотоальбомами про життя та історію міста Дрогобича.

Читайте також:

джерело: Дрогобицька м.р.


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар