Координаційна рада обурена спотворенням історичного ареалу Дрогобича й вимагає спинити наругу

Координаційна рада обурена спотворенням історичного ареалу Дрогобича й вимагає спинити наругу

2017-03-18 15:28:50

16 березня, на черговому засіданні виконкому Дрогобицької міської ради , на якому йшлося й про питання, про яке говориться в друкованій нижче заяві Координаційної Ради Блоку національно – демократичних сил Дрогобиччини.
Безлад, особливо в царині будівництва та збереженні історичної забудови, а фактично – архітектурний волюнтаризм триває вже давно й триватиме надалі, адже місту бракує справді фахових кадрів.
Цікаво, який висновок щодо таких “прорубаних” входів до підвалів безпосередньо з площі Ринок надало управління містобудування та архітектури Дрогобицької міської ради (начальник – трускавчанин Ігор Петранич,)? Чи хоча б цього разу має власну думку щодо цього нещодавні радник, а нині заступник Дрогобицького міського голови Дрогобича з гуманітарних питань, правник і теж трускавчанин Василь Качмар?
Тепер також просить дозволу на спотворення центральної площі міста керівник ТзОВ “Вишенька” В. Малицький, якому спало на думку облаштувати вхід до підвалів не з приміщень магазину “Вишенька”, а з історичної частини міста – головного її майдану.

В проекті рішення виконкому зазначено, що контроль за виконанням даного рішення покладено на першого заступника міського голови Ігоря Германа, людину, що кільканадцять років працювала заступником директора ТзОВ «Вишенька». Чи не є в цьому стимулу для корупції? _ саме так вважають члени Координаційної ради, котрі передали нам свою заяву.

джерело: Майдан Газета


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар