Гомін Галичини


Між Дрогобичем та польським Любліном започатковують нові напрямки співпраці

2017-06-08 20:46:44

Між Дрогобичем та польським Любліном започатковують нові напрямки співпраці

Інтеграція у культурний, освітній та економічний простір європейських країн є одним із стратегічних напрямків розвитку міста Дрогобича. Саме з цією метою керівництвом міста та структурними підрозділами міської ради, представниками гуманітарної сфери та активними дрогобичанами ведеться робота спрямована на посилення міжнародної співпраці. Серед основних заходів, спрямованих на співпрацю та обмін досвідом між Дрогобичем та містами європейських країн, є двосторонні зустрічі.

«Сьогодні ми спостерігаємо тенденцію зародження спільних проектів з іноземними партнерами та збільшення кількості туристів у Дрогобичі. Це все є наслідком того, що про місто Дрогобич, особливо за останній період, почали більше дізнаватися не лише в Україні, а й за її кордонами. Безумовно, що цього всього не було б, якби не проводилися спільні зустрічі між дрогобичанами та представниками європейських країн.», — наголосив Тарас Кучма.

Однією з таких поїздок стали відвідини дрогобицькою делегацією на чолі з міським головою Тарасом Кучмою міста Люблін — найбільшого міста, промислового, культурного і наукового осередку у Східній Польщі. Візит дрогобицької делегації відбувся на запрошення Президента (міського голови) міста Люблін Криштофа Жука з нагоди проведення Х фестивалю Бруно Шульца та святкування 700-річчя міста Люблін.

Оскільки між Дрогобичем і Любліном триває багаторічна співпраця у науковій та культурній сферах, то в межах зустрічей вдалося також обговорити умови включення Дрогобича в мережу польських міст, які працюють у напрямку соціально-культурного та економічного розвитку. Більше того, в ході візиту вдалося напрацювати низку ідей щодо розвитку туристичної співпраці та промоції обох міст.

Ініціаторами візиту дрогобицької делегації до Любліна стали Гжегож Юзефчук — організатор фестивалю Бруно Шульца у Любліні та Віра Меньок — керівник науково-інформаційного полоністичного центру імені Ігора Менька.

Невдовзі планується чергова зустріч, в ході якої обидві сторони будуть працювати над втіленням конкретних туристичних проектів між Любліном та Дрогобичем.

Автор фото: Ігор ФЕЦЯК

Читайте також:

джерело: Дрогобицька м.р.

версія для друку
версія
для друку

Що ще читають на цю тему

Реалізуй свої проекти! Громадський бюджет вже у Дрогобичі

Життя театру: «Фізкультура для Баби Яги»

Подія, що відбулася 4 червня 2017 року у місті Дрогобич

​Співпраця з метою посилення правових можливостей дітей
Коментарів немає
Додати коментар


Коментар