Гомін Галичини


Дрогобицька гімназія пікетує владу (відео)

2017-06-17 20:35:44

Дрогобицька гімназія пікетує владу (відео)

Підтримувати бездоганну роботу такого елітного освітнього закладу в Дрогобичі, як Дрогобицька гімназія ім. Богдана Лепкого – означає інвестувати гроші у своє майбутнє, майбутнє міста та України. Протистояння між гімназією та міською владою вилилося у пікети, які вчителі гімназії спільно з учнями та їх батьками провели 13 та 14 червня під стінами Дрогобицької міської ради. Свій протест виявив й директор гімназії Іван Лепкий – голодуванням. 

(натисніть на фото для перегляду, всього 19 фото) 

Фото 2фото 3фото 4фото 5фото 6фото 7фото 8фото 9фото 10фото 11фото 12фото 13фото 14фото 15фото 16фото 17фото 18фото 19

У середу, 14 червня в актовому залі керівництво гімназії провело прес-конференцію за участю представників місцевих ЗМІ, телеканалів "Перший західний" та "24 канал", вчителів гімназії. Іван Лепкий окреслив ситуацію, в якій зараз опинилася гімназія і наголосив, що зміни до Статуту гімназії були внесені міською радою незаконним шляхом, без попереднього обговорення в колективі, без погодження з батьками. Відтак на наступний навчальний рік знову не передбачене фінансування поділу класів при вивченні української літератури та математики, як це передбачено Статутом гімназії. Сьогодні з цього приводу розпочато судове провадження за позовом педколективу гімназії. Також Іван Лепкий повідомив, що останнім часом влада вміло маніпулює громадською думкою, а правду називає неправдою.

Після прес-конференції колона протестантів рушила на майдан Ринок, де під стінами ратуші провела черговий пікет. Вчителі гімназії через рупор висловили свою позицію, зачитали звернення до вчителів та директорів шкіл Дрогобича і Стебника щодо збереження статусу гімназії та захисту прав гімназистів, з проханням підтримати корпоративну єдність, не піддаватися на оманливі запевнення влади про обмеження прав освітніх закладів через потреби гімназії. Нагадуємо, поділ класів з таких предметів, як математика та українська література в гімназії відіграє принципово важливе значення, адже з цих предметів випускники гімназії здають ЗНО.

Учасники акції скандували різні лозунги, звертались через рупор до депутатів, але ніхто з влади до протестантів не вийшов, окрім депутата міської ради, голови фракції "Громадянська позиція" Тараса Демка, який виявляє свою підтримку гімназії.

Відтак колона рушила до відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради, продовжила свою акцію під його стінами, але й там до протестантів ніхто не вийшов. Як повідомили у своїх закликах вчителі, вони продовжать пікетувати міську раду й надалі, а також вдадуться до голодування.

Написав Юрій Федчак, "Гомін Галичини"   


джерело: автор

версія для друку
версія
для друку

Що ще читають на цю тему

Трускавець онлайн: Змагання з плавання! Трускавець-місто сильних людей!

Дрогобицька гімназія - акція протесту (відео)

Честь і гідність дрогобицької гімназії під загрозою

Чергові знущання Тараса Кучми: Іван Іванович Лепкий (директор гімназії) - оголосив ГОЛОДУВАННЯ.....
Коментарів немає
Додати коментар


Коментар