Свої роботи у галереях музею представив талановитий художник, який пройшов пекло війни в Афганістані

Свої роботи у галереях музею представив талановитий художник, який пройшов пекло війни в Афганістані

2017-09-20 16:18:59

Свої роботи у галереях музею представив талановитий художник, який пройшов пекло війни в Афганістані

Сьогодні отримав запрошення на вернісаж від директора музейного комплексу "Дрогобиччина" alla gladun та моєї чудової подруги Тетяна Шумська. Свої роботи у галереях музею представив талановитий художник, який пройшов пекло війни в Афганістані, Левко Микитич
Левко Микитич - наш земляк, уродженець села Нагуєвичі Дрогобицького району. Професійну освіту розпочав у Дрогобицькій художній школі в 1980 році, а надалі продовжив навчання у Львівському училищі прикладного мистецтва ім. Івана Труша.
На виставку маестро пера завітали знані на землі Івана Франка митці, представники ЗМІ, науковці, молодь та чимало поважних гостей, а вітали відвідувачів музею співом під чарівну музику представники Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні і танцю України "Верховина". До відвідувачів виставки з вступним словом звернулися директор музею Алла Гладун; свої враження та найкращі побажання на адресу митця висловили музикознавець і культуролог Володимир Грабовський, кандидат мистецтвознавства Володимир Жишкович, директор Малої академії мистецтв (с. Підбуж) Валерій Вовк, ст. науковий працівник музею Любов Васильків, о. Андрій, директор Дрогобицької художньої школи Ігор Шимко, директор Державного історико-культурного заповідника "Нагуєвичі" Богдан Лазорак та ін. Промовці влучно охарактеризували роботи у сфері малярського мистецтва художника, а після презентації шанувальниця творчості Левка Микитича, дрогобичанка Галина Атаманюк вручила художникові букет квітів. Левко Микитич подякував всім за привітання та у короткій промові побажав молодим митцям завжди ставити перед собою мету, досягати її та знову ставити нову.
Кожна картина по-своєму красива, викликає пам'ятні емоції в глядача: від захоплення квітковим натюрмортом до абстракціонізму, але автора цих рядків найбільше вразили роботи з надзвичайно глибоким, іноді прихованим смислом, які спонукають надовго зупинитися глядача в задумі біля картини та розгледіти її філософський зміст, зокрема представлені на експозиції такі роботи, як "Вони згорають, мов свічки" (полотно, олія, 2017 р.), "Відгомін" (2008 р.) та ін. Ці картини є шедеврами мистецтва сучасної доби; у них закодована частка історії української нації, закарбовані ті сокровенні емоційні переживання, які виношував у своїй душі Левко Микитич. Картини, у які художник вклав свою душу, мають велику, магічну силу!

Репортер Юрій Федчак для газети Гомін Галичини, 19 вересня 2017 року, м. Дрогобич

джерело: автор


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар