Гомін Галичини


Земельний кадастр перейшов на технологію blockchain

2017-10-04 15:23:27

Земельний кадастр перейшов на технологію blockchain

Мінагрополітики спільно з Державним агентством електронного урядування та transparency international Україна презентували оновлений Державний земельний кадастр, який відтепер працюватиме на технології blockchain. 

Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Як повідомляється, упровадження цієї технології дозволить забезпечити надійну синхронізацію даних, що унеможливить їх підміну в результаті зовнішнього втручання, а також дасть можливість здійснювати суспільний контроль за системою.

"Переведення земельного кадастру на технологію blockchain – це черговий елемент трансформації земельних відносин, яку системно здійснює Уряд. Місяць тому був запроваджений регулярний моніторинг земельних відносин, а найближчим часом аукціони з оренди державних земель також здійснюватимуть у режимі онлайн на технології blockchain", – заявив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк.

За його словами, підвищення транспарентності земельних відносин висуває підвищені вимоги до гарантування збереження даних, і на сьогодні найвищий ступінь захисту інформації забезпечує технологія blockchain.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України схвалив впровадження технології blockchain в роботу Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Системи електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ). 

Читайте також: "Приватизація на базі "блокчейн". Як знищити державну монополію за декілька кліків"

джерело: Економічна правда

версія для друку
версія
для друку

Що ще читають на цю тему

"Україна може забути про інтеграцію до Європи", "Угорщина блокуватиме будь-які ініціативи

З ПР?ВОДУ ПІДПАЛУ «СБЕРБАНКУ» У ЛЬВОВІ

Зміни в нарахуванні субсидій: дохід братимуть за перші місяці цього року

Національний Сорочинський Ярмарок – 2017
Коментарів немає
Додати коментар


Коментар