Топ 5 лікарів для жінок Дрогобиччини (мамологія, узд, гінекологія)

Топ 5 лікарів для жінок Дрогобиччини (мамологія, узд, гінекологія)

2017-10-04 16:15:22

Топ 5 лікарів для жінок Дрогобиччини (мамологія, узд, гінекологія)

Топ 5 лікарів для жінок Дрогобиччини (мамологія, узд, гінекологія)

    Коли жінка обирає для себе лікаря, то завжди хоче бути впевнена у тому, що її лікуватиме перевірений фахівець. Тут важливо зробити перший крок у догляді за своїм здоров’ям – зважитись на огляд у гінеколога. Багато жінок бояться відвідувати цього лікаря, мовляв: «А раптом якусь страшну хворобу знайдуть». Або ж навпаки відмахуються: «В мене нічого не болить, то навіщо мені в ту лікарню ходити». Але регулярні обстеження у хорошого лікаря – ефективніші за звернення, коли хвороба у важкій формі. Адже за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні кожен день близько 6-ти жінок помирає від раку. І вік тут не важливий - статистичні дані підтверджують, що онкологічні захворювання в жінки можуть з’явитися у будь-якому віці, але дуже важливо своєчасно виявити проблему і пролікувати . Тож другий крок – обрати надійного фахівця. Та і тут не все так легко. Про одного кажуть, що бере хабарі, другий - неввічливий, а третій - недосвідчений. Щоб допомогти Вам з вибором, ми провели невелике соціологічне опитування серед двохсот пацієнток. Вони розповіли про свій досвід лікування у жіночих лікарів Дрогобича, Трускавця, Борислава та Стебника.

     За відгуками наших респонденток ми сформували топ-5 найкращих лікарів для жінок регіону, розподіливши їх за спеціалізаціями.

Мамологія

     У цій сфері найкращим спеціалістом опитувані визнали лікаря Дрогобицького онкодиспансеру Сасай Володимира Федоровича. Він використовує як консервативні методи лікування, так і сучасні хірургічні. За словами опитаних нами жінок цей лікар не призначає зайвих надто дорогих ліків, вміє уважно вислухати, ретельно збирає анамнез та доступно розповідає про захворювання.

1. Індивідуальний підхід до пацієнтів.

2. Призначення не лише лікування, а й профілактичних процедур;

3. Наявність обладнання для проведення сучасної мамографії.

Контакти: м. Дрогобич, вул. Трускавецька 67, Дрогобицький онкодиспансер,

Ультразвукова діагностика, лікування безпліддя, ендометріозу

     Щодо консультацій гінеколога, УЗД та лікування безпліддя, пацієнтки надають перевагу лікарю гінекологу вищої категорії Іващенко Ларисі Володимирівні місто Трускавець. Жінки зазначають, що хоч іноді доводиться трохи почекати в черзі, але натомість вони отримують не лише висококваліфіковану консультацію, а й психологічну допомогу.

1. Широкий спектр послуг (діагностика, лікування, профілактичні огляди);

2. Наявність діагностичного обладнання;

3. Досвідченість у сфері гінекології;

4. Швидка діагностика та ефективне лікування.

5. Має широку спеціалізацію.

Детальніша інформація про лікаря на сайті http://www.hinegologtruskavets.com

Контакти: м. Трускавець, майдан Січових Стрільців 1, 2 поверх, каб.9.

Пізні терміни вагітності

     На пізніх термінах вагітності жінки здебільшого звертаються до акушера-гінеколога Бориславського пологового будинку Кочержат Василя Івановича. Він завжди вміє знайти підхід до пацієнтки, дуже турботливий і терплячий. Завдяки багаторічному досвіду роботи, не боїться труднощів і допомагає подолати їх своїм пацієнткам.

1. Має обладнання для УЗД;

2. Уважний до дрібниць;

3. Нагляд за вагітністю будь-якої складності;

4. Індивідуальний план регулярних обстежень, зручний для пацієнтки;

Контакти: м. Борислав вулиця Героїв ОУН-УПА, 13, Бориславський пологовий будинок.

Кольпоскопія та лікування шийки матки

     До Летнянчина Сергія Івановича найчастіше звертаються у разі лікування шийки матки та проведення процедури кольпоскопії. Цей лікар вже встиг завоювати авторитет своїх пацієнтів відповідальним ставленням до кожного випадку та ефективністю призначеного лікування.

1. Сучасні методи лікування (радіохвильова терапія).

2. Безболісна процедура кольпоскопії.

3. Контроль вилікуваності.

Контакти: м. Дрогобич, вул. Івана Франка, 4. Медичний центр «Ора».

 

Гістероскопія

    Найкращим у проведенні гістероскопії жінки вважають Кіндія Олега Любомировича. Його методи діагностики та лікування сучасні та не викликають підозр. Він вміє розповісти про хворобу зрозумілими словами, а також відмінно заспокоює перед проведенням операції.

1. Сміливо лікує складні патології.

2. Швидко та точно проводить діагностику.

3. Має сучасне обладнання для проведення процедури гістероскопії.

4. Продовжує уважно слідкувати за станом пацієнтки у післяопераційний період.

Контакти: м. Дрогобич, вулиця Шептицького, 7 Трускавецька міська лікарня, відділення малоінвазивної хірургії.

 

    Тепер залишився третій крок – відвідати справді професійного фахівця. Не важливо це буде приватний гінеколог або працівник районної лікарні. Відкиньте страх та безпідставний сором. Самі лікарі наголошують, що починаючи з 18 років, кожна жінка повинна відвідувати гінеколога для планового профілактичного огляду 1 раз на рік. Ця рекомендація стосується всіх жінок, незалежно від віку, регулярності або відсутності статевого життя. Тому не відкладайте похід до лікаря на потім, адже хороші фахівці завжди у межах вашої досяжності.

*вся інформація про фахівців актульна на дату публікації і взята з відкритих джерел;

**у зв’язку з великою кількістю спаму, коментарі до даної статті були виключені.

 

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар