Трагічна подія

Трагічна подія

2017-10-11 20:41:21

Трагічна подія

Трагічна подія

У Дрогобичі раптово померла дитина на 4-му році життя.

Маленький Анастасії вже було повних три рочки і сім місяців, як раптово в неї піднялася температура до критичної поділки на медичному термометрі. ЇЇ рідні зробили все можливе, що від них залежало. У п’ятницю, 6 жовтня цього року, дитину в тяжкому стані було доставлено у реанімаційне відділення Дрогобицької лікарні.

Лікарі відчайдушно боролися за життя малечі. Стан дитини був дуже тяжким і небезпечним щоб транспортувати її до Львова. У суботу, в реанімаційному відділенні Дрогобицької лікарні маленька Анастасійка  померла.

За повідомленням Ігора Богдановича Майкут, завідувача Дрогобицьким міжміським відділом ДУ Львівського обласного лабораторного центру смерть дитини наступила в наслідок «блискавичної форми» менінгіту.

За словами Ігора Богдановича, такі випадки є поодинокими, не масовими, але раз на рік на Львівщині трапляються.

По місцю проживання дитини і в дошкільному закладі, який вона відвідувала проводяться профілактичні заходи, а саме – провітрювання приміщень, заміна постільної білизни.

Як відомо, віруси переносяться в закритих непровітрених приміщеннях повітряно-крапельним шляхом.

Віруси знешкодять, білизну замінять. А маленьке дитя вже ніколи не відчує на собі подих вітру ні свіжої білизни, тільки Вічний Спокій. Вічная Память тобі Анастасійко.

Невтіші рідні і близьки твої запам’ятають тебе маленькою…

Ось такі трагічні новини днями отримав Дрогобич.

Анна Баневська

джерело: перевірено редакцією


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар