Громадяни вирішили об’єднатися в незалежну громаду для протидії свавілля влади у Дрогобичі

Громадяни вирішили об’єднатися в незалежну громаду для протидії свавілля влади у Дрогобичі

2017-10-01 22:04:34

Громадяни вирішили об’єднатися в незалежну громаду для протидії свавілля влади у Дрогобичі

Зустріч громади з депутатами дрогобицької міської ради

Сьогодні, 1 жовтня, о 15.00 відбулась зустріч з депутатами дрогобицької міської ради яким небайдужа подальша доля їх рідного міста Дрогобича.

Зустріч організували: корінні дрогобичани, депутати дрогобицької міської ради Тарас Іванович Демко і його однопартійці юрист, адвокат, експерт-мистецтвознавець Олег Балог і директор Стебницької школи Роман Бронницький.

В ході зустрічі депутати повідомили громаду про невтішні результати роботи дрогобицької міської ради, які кожного дня погіршуються. В свою чергу присутні громадяни задавали свої болючі питання до депутатів і просили допомогти у їх вирішенні.

Присутні депутати повідомили про таке: Дрогобицька міська рада ігнорує звернення громадян і не допомагає у вирішенні питань громади Дрогобича, каже щоб звертались до суду, наголосив Тарас Демко. Це дуже прикре повідомлення для мешканців міста.

Для того, щоб ваше звернення не лишилося без розгляду депутат радить заяву-звернення адресувати не тільки на ім’я міського голови. Ще копію заяви-звернення треба адресувати вашому депутату по округу і голові профільної комісії. Приблизно це має виглядати так:

Міскому голові Т.Кучмі

Копія: депутату по округу

 (вказати ПІБ депутата)

Копія: голові профільної комісії

(ПІБ голови і назва комісії)

Заява

Прошу (описати в довільній формі суть звернення).

Ось такі на перший погляд прості, але важливі поради для того щоб в Дрогобицькій міській раді не лишилося без розгляду ваше звернення до міського голови.

Це важливо. Тарас Демко радить громадянам звертатися за потребами які стосуються бюджету до депутатів по округу вже зараз, щоб депутат міг винести на розгляд потрібне питання на 2018 рік у бюджет.

За повідомленням присутніх на зустрічі громадян, виявляється вже два роки Дрогобицька міська рада працює з грубими і неприпустимими порушеннями всіх норм Чинного Законодавства України, і вдає, що це так треба і ніби то законно.

Дрогобицька міська рада на сесіях приймає рішення по питаннях, які не пройшли профільні комісії «з голосу» - це є грубим порушенням. За кожне таке рішення має бути відповідальність. Не може бути рішення трошки незаконно. Рішення є або законним або незаконним.

Міський голова ображає поганими словами громадян, які до нього звертаються, узурпує свою владу як голови міста. Громадяни дуже сподіваються, що Тарас Ярославович Кучма нарешті усвідомить, що він є тимчасово обраний громадою голова міста, а не цар, який робить що йому заманеться.

Голова міста має відповідати на всі звернення за порядком згідно Законодавства України.

Останні події навколо земельної ділянки «Шпихлір» - житниці. Ця ділянка площею 2.5 га є зарезервованою, недоторканою і не може бути переданою у власність чи під викуп так як є історичною пам’яткою Національного значення. Дрогобицька міська рада на останній сесії без розгляду профільної комісії передала дві земельні ділянки на території «Шпіхлір» у Дрогобичі площею 1900кв.м і 1700кв.м ПП «Всеволод». Це питання на комісії не розглядалося з серпня місяцяцього року після відмови у розгляді, протоколів ні 73 ні 74 з цього питання ніяких не існує і ніколи не було. Це підтверджують члени земельної комісії. Таким чином міська рада створює прецедент.

Як повідомив депутат Бронницький у питаннях медицини, освіти, спорту і культури у Дрогобичі великі проблеми, які потребують негайного вирішення.

За прогнозами професорів Болонського і Краківського університетів в Україні залишаться тільки люди похилого віку і діти, яких залишили батьки у пошуках заробітків якщо державні мужі не змінять свого керунку.

На сьогоднішній день тільки з Дрогобича до Польщі і Чехії їдуть 64 дитини кожного року на навчання – ця цифра вражає.

Що стосується шкільних закладів теж ситуація катастрофічна. Заплановано міністерством освіти відкривати класи при середній наповнюваності у обласних містах – 29 учнів, у таких як Дрогобич – 27 учнів, у сільських школах – 15 учнів. Такі вимоги призведуть до повального закриття ЗОШ-ів по всій країні.

Вже цього навчального року у чотирьох Дрогобицьких школах не відкрили 10-ті класи.

Борг по зарплаті вчителів і медиків у Дрогобичі складає 23 млн.грн. Є такі випадки, коли працівники отримали 73 грн.на місяць.

На депутата Бронницького чиниться шалений тиск з боку влади, так як він є директор школи. Відділ освіти створив комісію за дорученням міського голови Дрогобича, яка оцінювала кожного учня окремо, щоб перевірити чи потрібна школа у Стебнику.

За словами начальника відділу освіти Дрогобича Петра Ярославовича Сушка у 2018 році коштів для вчителів Дрогобича з бюджету дають на 23 мл.грн. менше ніж у 2017році. Кошти мають шукати директори шкіл самі. Ось вам і «підвищення заробітної плати для вчителів».

Зубожіння міських лікарень теж вражає. Лікарі вимушені за свої кошти купляти для пацієнтів все що потрібно, бо людина не завжди має гроші на ліки для невідкладної допомоги.

Депутати дрогобицької міської ради vІІ скликання від політичної партії «Громадянська позиція» рішуче не підтримують незаконні рішення, які міський голова «протягує на сесіях і на потаємних позачергових виконкомах, які він сам очолює. За їх нескорену позицію у відношенні до безчинств міського голови вони потерпають від утисків з боку голови міста і його прибічників.

Депутати 1-го скликання пропонують міському голові і його заступникам надати Дрогобицькій громаді повний звіт про їхню діяльність у Народному Домі імені Івана Франка у Дрогобичі.

Пропозиції від громади Дрогобича депутатам.

 Ініціювати:

  1. ліквідацію банківських послуг. Банківські послуги закладені в калькуляції тарифів на комунальні послуги;
  2. розмістити портрет Івана Франка на площі Ринок у Дрогобичі, тим самим підтвердити свою патріотичну позицію;
  3. Поступово, потрошки починати реанімувати розвалену промисловість у Дрогобичі тим самим повертати працююче населення на Батьківщину.

 

На сесії і понеділкові наради громадяни  планують приходити по черзі задля того, що сьогодні є велика небезпека в Україні від агресії з боку Росії. Всі свідомі українці мають бути пильними і не допустити повторення Луганського і Донецького путінського сценарію у Дрогобичі.  

На завершення зустрічі присутні громадяни вирішили об’єднатися в незалежну громаду для протидії свавілля влади у Дрогобичі, яке влаштував діючий міський голова разом зі своїми заступниками і помічниками.

зустріч відвідала і підготувала публікацію:

Анна Баневська

джерело: перевірено редакцією


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар