У Дрогобичі продовжують працювати над створенням концепції розвитку трьох малих парків

У Дрогобичі продовжують працювати над створенням концепції розвитку трьох малих парків

2017-10-17 18:12:42


У Дрогобичі продовжують працювати над створенням концепції розвитку трьох малих парків

Нещодавно у Дрогобичі в межах проекту “Залучення громади до формування концепції розвитку міських парків", що реалізує ГО "Український молодіжний прорив" спільно з ініціативною групою мешканців міста "Дрогобич - мій дім" в партнерстві з “Інститутом міста Дрогобича” та ГО “Всеукраїнське Об'єднання "Єднаюча Сила" в рамках Київського Діалогу за підтримки Міністерства Закордонних Справ Німеччини відбулась підсумкова стратегічна сесія зі створення концепції розвитку трьох малих парків міста на вул. Лесі Українки, І. Франка та Т. Шевченка. Її метою було узагальнити всі ідеї та напрацювання з першого семінару та трьох “Майстерень парку”,які напрацювали безпосередні їх користувачі. Кожен парк аналізувався тепер окремо. Також кожному парку було запропоновано дати назву, яка б найкраще його характеризувала.


Парк біля Народного дому було запропоновано назвати парком ім. І. Франка, оскільки поряд із ним знаходиться монумент письменнику. Парк би мав виконувати функцію культурно-відпочинкової зони, який би забезпечував потреби молоді, дозвілля для дітей, проведення культурних подій та мав би володіти розвинутою інфраструктурою. Зокрема за оцінкою важливості тут би мали обов’язково бути смітники, туалети, інформаційні стенди, виставково-музейний майданчик, пандуси, газон, ігрові зони, велопарковки, wi-fi. освітлення з розетками, лавочки з накриттям, імпровізована сцена, камери спостереження та контейнер для вигулу собак. Згідно думок учасників точно в парку не мало б бути МАФів, продажу алкоголю та клумб.


Парк між філологічним факультетом та головним корпусом ДДПУ мав би мати назву “Студентський”. Основною його функцією мало б стати дозвілля студентів. Парк би мав слугувати місцем проведення просвітницьких та культурних подій, дозвілля студентів та дітей, заняття спортом та наповнений креативними об’єктами. За важливістю об”єктів у парку мали б бути лавки, ліхтарі та смітники (всі об’єкти креативні), велопарковки, оновлений тенісний корт та волейбольний майданчик. Також є ідея встановити у парку скульптуру студента. Також у парку мав би бути оновлений дитячий ігровий майданчик, розміщений літній лекторій, встановлена цікава альтанка та велосипед, який виробляє енергію. Також за можливості у парку вартувало б організувати фотозону для студентів. У парку точно не має бути зони для вигулу собак та продажу алкоголю.


Парк позаду біологічного факультету ДДПУ пропонують назвати “Голландським еко-двориком”. Він би мав виконувати функцію дендропарку та слугувати місцем відпочинку для всіх категорій населення. За пріоритетністю парк би мав мати смітники, веб-камери та охорону, озеленення і клумби, якісний газон, оригінальне освітлення, вбиральню та wi-fi зону. У парку також мали б бути оригінальні лавочки, місце для виставок та майстер-класів, зелені насадження та скульптури, романтична зона та качелі і місце для занять йогою. Також у парку могла б бути при вході велопарковка та сонячні панелі.


Наступними етапами роботи над парками буде оголошення конкурсу серед архітекторів та ландшафтних дизайнерів на кращий проект парку, виготовлення проектно-кошторисної документації та подання проекту на конурс Державного фонду регіонального розвитку.

____________

Прес-служба ГО "Український молодіжний прорив"

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар