Гомін Галичини


Проект “Дужі люди, дужі всюди”. Журналіст Тетяна Демко у Польщі

Проект “Дужі люди, дужі всюди”. Журналіст Тетяна Демко у Польщі

2017-10-05 20:51:25

Проект “Дужі люди, дужі всюди”. Журналіст Тетяна Демко у Польщі

Восени на Дуже радіо стартує проект «Дужі люди, дужі всюди».
Наші ведучі стають вашими персональними гідами по цікавих місцях у різних країнах світу, та України. Жовтень на першому туристичному радіо розпочався із подорожей, і першою в мандрівку до Польщі вирушила наша журналістка Тетяна Демко.
Їдемо відкривати для вас Підкарпатське воєводство.
«Коли їдете в гості ,пам’ятайте що привітність, доброзичливість і спільні інтереси стануть кращою стороною, яка вас приймає в іншій країні чи місті. Вже об 11:20 у польському Перемишлі нас чудово прийняв urzad marszalkowski wojewodztwa podkarpackiego. Далі насичена програма і багато цікавого.
Пробіжимось локаціями:
muzeum narodowe ziemi przemyskiej – чотири поверхи історії Перемишля . Тут ви побачите хто ,ияк і на чому почав будувати місто, прочитаєте про польсько-єврейські “стосунки”, знайдете цитати Гітлера на стінах і головною родзинкою останньої музейної кімнати стане виставка картин старого Львова.
muzeum fajek – рай для курців і естетів. Тут представлено більше 5000 експонатів люльок, різної форми, розміру ,кольору. На стінах картини дітей , які потягують люльку , а пан екскурсовод спокійно каже, що колись це було цілком нормально коли діти курили люльку. Хтось дивується, хтось сміється.
Поверхом вище-історія. Історія дзвонів.
В тому ж музеї вам покажуть і розкажуть все про дзвони. Торкатись тільки не дадуть-не можна!
198 сходинок приведуть ваші втомлені ноги на сам верх дзвінниці. Все місто як на долоні. Тут захочеться мовчати, дивитись, фотографувати і грітись на сонці. В Перемишлі +8 .
Але врятували від холоду і голоду нас у третій локації.
restauracja cuda wianki. Якщо шукаєте де поїсти в Перемишлі, переконую вас, що вам сюди! Смачнішої полядвиці під гарбузово-грибним соусом не знайдете точно. І ніхто вам так смачно не приготує сочевицю з гранатовим конфітюром. Посмішці і презентації страв від офіціантів – окрема увага і подяка.
Попереду новий день і нові враження та емоці, якими ми готові ділитись разом із вами 🙂
Окрема подяка організатору подорожі-Департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного срівробітництва управління туризму та курортів Львівської ОДА

джерело: ДУЖЕ радіо

версія для друку
версія
для друку

Що ще читають на цю тему

Внесені зміни до Закону про бухоблік наближають національне законодавство до законодавства ЄС

Зловмисника, який потрощив пам’ятник Небесній Сотні у Києві, скрутила поліція

Гранти ЄС на підтримку тісніших зв’язків між поліцією та громадою

Кабмін відклав дату публікації ціни на газ для населення
Коментарів немає
Додати коментар


Коментар