Гомін Галичини


У селищі на Дрогобиччині є вулиця, якою ні проїхати, ні пройти

У селищі на Дрогобиччині є вулиця, якою ні проїхати, ні пройти

2017-11-07 18:57:00

Учора, 6 листопада, під час протестної акції в смт Меденичі Дрогобицького району мешканці вул. Зеленої звернулися до власкора ia zik з проханням допомогти їм у вирішення питання щодо ремонту дороги, яку, за словами людей, і дорогою важко назвати, бо перетворилась мало не в суцільну болотяну калюжу.

Щоб з’ясувати усі обставини, наш власкор побував на місці і був вражений побаченим. Люди з болем розповідали, що про них забули, на звернення з приводу аварійного стану дороги як до селищного голови, так і до районної влади, нема ніякої реакції.

Ще рік тому вони писали посадовцям про те, що дорога в аварійному стані після капітального ремонту центрального газопроводу, неможливо пройти вулицею, провести дітей до школи чи в садочок, складно проїжджати до житлових будинків.

З того часу ситуація погіршилася, оскільки проводилася розчистка і поглиблення русла р. Летнянки, біля якої проходить дорога. Тут тепер уже навіть не кожен легковий автомобіль проїде, то що вже казати про пішоходів, які змушені місити болото, а діти, йдучи до школи, падають у калюжі.


Стан дороги у селищі Меденичі на Дрогобиччині
У селищного голови Володимира Шулака, з яким зустрівся кореспондент, відповідь була стандартна: нема коштів на ремонт цієї дороги.

«Може, і знайшлися б, та довелось на вимогу «зверху» у терміновому порядку створювати цього літа в селищі пожежну частину», – зауважив В.Шулак.

У мешканців вулиці з відчаю визріває ідея щодо радикальних дій, щоб бути почутими.

Нагадаємо, що учора, 6 листопада, у Меденичах відбулася протестна акція проти високих тарифів на перевезення в автобусах. Внаслідок призупинення руху автотранспорту на автодорозі Дрогобич-Львів, людей почули і задовольнили їх вимоги. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/11/07/u_seli_na_drogobychchyni_ie_vulytsya_yakoyu_ni_proihaty_ni_proyty_1200699

джерело: zik.ua


Що ще читають на цю тему

До Дрогобича та Стрия у грудні завітають музиканти Володимира Мулявіна ВІА "ПІСНЯР?" з Білорусі....

Гімназія відсвяткувала 25 років з дня створення

Увага! 7 листопада, перекриють дорогу на Трускавець!!

На Львівщині виявили нове карстове провалля
Коментарів немає
Додати коментар


Коментар