Гомін Галичини


Новий конкурс з відбору адвокатів

Новий конкурс з відбору адвокатів

2017-11-21 12:41:08

Новий конкурс з відбору адвокатів

Новий конкурс з відбору адвокатів,

 які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Сьогодні ми знову  спілкуємося із директором Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марією Николаїшин.  Цього разу наша розмова про новий конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Пані Маріє, скажіть, будь ласка, що потрібно для того, аби взяти участь у цьому конкурсі?

Для участі у конкурсі адвокатам необхідно зробити кілька кроків:

Зареєструватися на веб-сторінці http://contest.legalaid.gov.ua з 18 листопада до 17 грудня 2017 року включно, де заповнити онлайн анкету та біографічну довідку; зазначити адресу електронної пошти для отримання інформації у зв’язку з конкурсом та регіон, у якому адвокат проходитиме індивідуальну співбесіду з конкурсною комісією; завантажити посвідчені (підписані) адвокатом скановані копії заяви, усіх заповнених сторінок паспорта (чи іншого документа, що посвідчує особу), свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю та мотиваційного листа (у довільній формі обсягом до 500 слів).

Звертаю увагу, що за фактом реєстрації адвокат отримає повідомлення Координаційного центру з надання правової допомоги про прийняття заявки на опрацювання. Після перевірки наявності надісланих копій документів, адвоката буде поінформовано про їх відповідність чи невідповідність встановленим вимогам за вказаною адвокатом адресою електронної пошти. У разі отримання повідомлення про невідповідність документів встановленим вимогам реєстрацію можна пройти повторно (до завершення строку реєстрації).

Як стало зрозуміло, це був перший крок. А що далі?

Протягом 19 – 25 грудня 2017 року включно пройти дистанційний курс «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги», ознайомившись з його матеріалами та склавши перевірочні тестові завдання, що оцінюються автоматично (адреса веб-сторінки дистанційного курсу, логін та пароль будуть зазначені в електронному повідомленні Координаційного центру з надання правової допомоги).

І це всі вимоги участі у цьому  конкурсі адвокатів?

Ні, не всі. В період з 9 – 12 січня 2018 року конкурсанти повинні пройти індивідуальні співбесіди з комісією, під час якої адвокати оцінюватимуться за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості, вміння представити приклади надання правової допомоги.  Дата, час і місце проведення будуть повідомлені кожному адвокатові додатково. Під час проходження співбесіди із конкурсними комісіями адвокати повинні пред’явити оригінали паспорта та свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю.

І , завершальний етап - з 27 по 29 грудня 2017 року включно конкурсні комісії розглядатимуть подані адвокатами документи, оцінюючи адвокатів за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосованих до адвоката дисциплінарних стягнень та враховуючи результат проходження адвокатом дистанційного курсу «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги». Цей етап відбувається без персональної участі адвокатів. Адвокати, які пройдуть конкурс, залучатимуться до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору відповідно до Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджених постановою КМУ від 11.01.2012 № 8.

Ми наразі нагадуємо, що на Дрогобиччині діють відділи Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – бюро правової допомоги. Фахівці приймають за адресою: 

м. Дрогобич, вул. Лесі Українки, 70;

м. Борислав, вул. Адама Міцкевича, 64;

м. Трускавець, вул. Данилишиних, 62.

Центр знаходиться за адресою: м. Стрий,  вул. О. Бачинської, 1а. 

 

Марічка Бойко

джерело: власне


Що ще читають на цю тему

До дня гідності та свободи

Першість області з волейболу серед команд дівчат 2004-2005 р.н. ДЮСШ Львівщини

З нагоди Дня Гідності та Свободи відбудеться спортивне свято "Шлях до майстерності"

Сучасний стан розвитку та поширеність рабства на теренах Європи жахає
Коментарів немає
Додати коментар


Коментар