В будинку № 51 на вул. М.Грушевського трапилась трагедія

В будинку № 51 на вул. М.Грушевського трапилась трагедія

2017-12-09 11:41:15

В будинку № 51 на вул. М.Грушевського трапилась трагедія

Тарас Демко:

Про це не напишуть місцеві ЗМІ і не висвітлить сайт Дрогобицької міськради. На жаль, про ТАКЕ вони не пишуть. Цей випадок БЕЗ (-відповідальності), (- діяльності), (-людяності), ( - християнськості) виконавчих органів влади Дрогобича практично пройшов непоміченим( за винятком мого виступу на сесії 30.11.2017 р.), але мовчати не можна. Бо це - ганьба, яка немає виправдання. Тут даю своє депутатське звернення і очікую відповіді від Кучми - ДЕПУТАТ
ДРОГОБ?ЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАД?
ДЕМКО Тарас Іванович 
82100, Львівська область, м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, тел. (097)77-60-290, okmed1@ukr.net
«05» грудня 2017 року № 158
на вих. № ____ від «___» ______ 201__ р. м. Дрогобич
Міському голові Т. Кучмі

Шановний Тарасе Ярославовичу,
06 листопада 2017 року в будинку № 51 на вул. М.Грушевського трапилась трагедія, коли у пожежі загинула 70-річна жінка. Тіло покійної, було винесено на вулицю орієнтовно о 10.00 год. і покладено на землю, де й пролежало майже до 16.00 год. З незрозумілих причин, жодна служба не спромоглась доставити тіло покійної в морг. Оскільки родичів загиблої на той час не було віднайдено, сусіди як справжні християни, почергово змушені були охороняти тіло від собак. 
До мене звернулись збентежені працівники виконавчого комітету (при цьому, вони просили не називати своїх імен, бо турбуються за переслідування) з проханням допомогти забрати тіло, бо з їхніх слів вони не знали куди ще можуть звернутись. Завдячуючи сусідам покійної, які викликали і оплатили вантажне таксі, тіло покійної було доставлене в морг.
Переконаний, така ситуація стала можливою через те, що Ви як очільник міста, систематично дозволяєте собі принижувати гідність людей, ображаючи їх лайливими словами. Тим самим, Вами дається негативний сигнал підлеглим службовцям, до створення людино - ненависної системи в Дрогобичі. Важко усвідомлювати, що все це, відбувається після Революції Гідності, за ідеали якої загинула легендарна Небесна Сотня.
Нагадую, відповідно до Статті 3 Конституції – “Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність … є найвищою соціальною цінністю в Україні”.
Зважаючи на вищевикладене вимагаю:
1.Притягнути до відповідальності усіх причетних відповідальних працівників виконавчих органів міської ради, які спричинились до службової недбалості у вищеописаному ганебному випадку. При цьому, право визначити міру покарання для Вас особисто, залишаю за Вами.
2.Припинити принижувати людську гідність, Вами як міським головою, мешканців Дрогобича і Стебника.

З повагою, 
депутат на ВО №12 ___________ Тарас Демко

джерело: Т.Д.


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар